Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. rozrachunków

ASCLEPIOS SAO firmie

  • Sieradz, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

www.asclepios.pl

Jesteśmy firmą działającą na rynku od 1995 roku, współpracujemy z połową szpitali w Polsce i zawieramy coraz więcej umów przetargowych. Naszymi partnerami są największe koncerny farmaceutyczne na świecie i czołowi polscy producenci leków. W swojej ofercie posiadamy około 10 tys. pozycji asortymentowych. Dzięki temu oferujemy kompleksowe zaopatrzenie w leki, niezbędne w lecznictwie zamkniętym.

Nasza Misja: Dbamy o sprawny przepływ środków medycznych między producentem a szpitalem, mając na uwadze dobro i zdrowie pacjenta.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracowników na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • kontrola prawidłowości operacji księgowych i finansowych oraz nadzór nad sprawnym obiegiem dokumentów,
  • dekretacja i księgowanie dokumentów: faktur, wyciągów bankowych, i innych dokumentów księgowych,
  • analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych, przeprowadzanie okresowej kontroli kont,
  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami,
  • nadzór nad procesem zamykania ksiąg,
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi, audytorami oraz działami wewnętrznymi firmy;
  • wykonywanie dodatkowych obowiązków zleconych przez przełożonych.

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe: finanse i rachunkowość, ekonomia, podatki (min. średnie ekonomiczne, preferowane wyższe lub w trakcie nauki);
  • praktycznej znajomości przepisów w zakresie rachunkowości oraz prawa podatkowego,
  • umiejętności analitycznego myślenia, efektywnego rozwiązywania problemów oraz poszukiwania alternatywnych rozwiązań;
  • umiejętność organizacji pracy własnej i optymalnego wykorzystywania czasu pracy;
  • dobra znajomość pakietu MS Office – głównie MS Excel;
  • samodzielność, odpowiedzialność, sumienność, zaangażowanie, odpowiedzialność, rzetelność, dokładność i terminowość

Mile widziane:

  • doświadczenie w prowadzeniu ksiąg (np. w biurze rachunkowym)

Oferujemy:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzinowym (pon-pt 8-16)
  • Ciekawą i stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Możliwość rozwoju i udziału w szkoleniach;
  • Pakiet socjalny (opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie).

Sposób aplikowania na stanowisko:
Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania CV klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy