Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Rozrachunków

Optima Logistics Group S.A.O firmie

Optima Logistics Group S.A.

Adama Mickiewicza 36a

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie i rozliczanie wyciągów bankowych

  • Wyjaśnianie płatności oraz kompensat

  • Kontrola zapisów kont rozrachunkowych

  • Uzgadnianie sald z kontrahentami

  • Archiwizowanie dokumentów

Nasze wymagania

  • Znajomości programu Symfonia

  • Doświadczenie na stanowisku związanym z księgowaniem wyciągów bankowych

  • Odpowiedzialność i dobra organizacja pracy

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stałych, atrakcyjnych godzinach (8.00-16.00)

  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Biuro w dogodnej lokalizacji blisko metra Plac Wilsona

  • Dobrą atmosferę pracy w młodym i przyjaznym zespole

  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka zdrowotna, karta Multisport, udział w imprezach biegowych)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • kawa / herbata