Logo Pracuj.pl

Młodszy Specjalista ds. rozwoju biznesu

Rödl & PartnerO firmie

  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Rödl & Partner

Mogilska 43

Grzegórzki

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie wewnętrznej administracji procesów sprzedażowych i posprzedażowych, obsługa CRM
  • przygotowywanie ofert i umów
  • tworzenie, opieka i bieżące aktualizowanie baz danych, wyszukiwanie kontaktów i nowych, potencjalnych kierunków dotarcia z ofertą Rödl & Partner
  • poszukiwanie oraz analiza danych rynkowych dotyczących usług oferowanych przez organizację
  • analiza rynku, w tym postaw i zachowań klientów, a także monitorowanie działań konkurencji
  • badanie potrzeb biznesowych klienta oraz tworzenie zgodnej z potrzebami oferty
  • bieżące wsparcie w pozostałych zadaniach sprzedażowo-marketingowych oraz współpraca z innymi działami firmy (ścisła współpraca z działem marketingu)
  • reprezentowanie firmy na eventach

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (kierunki ekonomiczne, marketing, zarządzanie oraz pokrewne)
  • min. 6 miesięcy doświadczenia zawodowego w obszarach sprzedaży/Business Development
  • znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym
  • płynne poruszanie się w social media (LinkedIn)
  • umiejętności analityczne, zdolność logicznego myślenia
  • kreatywność, dynamiczność, umiejętność wychodzenia z inicjatywą
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • dokładność, systematyczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • doświadczenie w międzynarodowym środowisku pracy i na rynku B2B będzie dodatkowym atutem

Mile widziane

  • znajomość języka niemieckiego

To oferujemy

  • ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku
  • możliwość zdobycia doświadczenia w strukturach Działu Rozwoju Biznesu
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • bycie częścią zespołu, który buduje strategię rozwoju firmy
  • różnorodne benefity m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe
  • program dodatkowych świadczeń pracowniczych, zapewniających kartę Multisport lub bony na różnorodne produkty/usługi (platforma kafeteryjna)
  • dwa dni w roku dodatkowo wolne

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne
  • system kafeteryjny
  • dedykowany opiekun Buddy
  • Employee Assistance Program

Jesteśmy międzynarodową firmą doradczą z główną siedzibą w Norymberdze. Posiadamy 106 biur w 48 krajach. Od 30 lat jesteśmy obecni w Polsce, gdzie zajmujemy się doradztwem podatkowym i prawnym. Prowadzimy działalność audytorską i oferujemy outsourcing usług księgowości finansowej i kadrowo-płacowej. Można nas znaleźć w Gdańsku, Gliwicach, Krakowie, Poznaniu, Warszawie i we Wrocławiu.

Jesteśmy dumni z uzyskiwanych wyróżnień w konkursach branżowych, na które zapracowały interdyscyplinarne zespoły ekspertów. W tym roku otrzymaliśmy wyróżnienie w rankingu „Book of Lists” jako jedna z najlepszych firm doradztwa podatkowego, prawnego, księgowych i audytorskich.

W naszej Organizacji wiemy jak istotne dla rozwoju zawodowego jest znalezienie równowagi między pracą, a życiem prywatnym. Zapewniamy naszym Pracownikom komfortowe warunki pracy oraz możliwość realizowania swoich potrzeb i pasji w innych obszarach poprzez uczestniczenie w różnych sekcjach sportowych i działaniach CSR.

Młodszy Specjalista ds. rozwoju biznesu, Mogilska 43, Grzegórzki, Kraków