PLAY

Młodszy Specjalista ds. Rozwoju Biznesu [rekrutacja prowadzona online]

PLAYO firmie

Rekrutacja zdalna

PLAY

Taśmowa 7

Warszawa

Warszawa
Młodszy Specjalista ds. Rozwoju Biznesu

Twoje zadania:

  • analiza danych za pośrednictwem dedykowanych narzędzi (excel, SAS) oraz przygotowywanie raportów na potrzeby Zarządu i menadżerów
  • zarządzanie współpracą z obecnymi partnerami biznesowymi MVNO (udział w negocjacjach, przygotowywaniu umów, rozwiązywaniu problemów)
  • kierowanie projektami mającymi na celu realizację zmian technicznych dotyczących współpracy z partnerami biznesowymi
  • nawiązywanie współpracy z firmami posiadającymi potencjał sprzedaży usług mobilnych pod swoją marką, w oparciu o infrastrukturę sieci Play (MVNO)
  • wsparcie w poszukiwaniu nowych możliwości rozwoju departamentu

Szukamy Ciebie, jeśli:

  • wyróżniasz się wysoko rozwiniętymi zdolnościami analitycznymi i lubisz pracować z dużą ilością danych
  • MS Excel nie ma przed Tobą żadnych tajemnic
  • dobrze posługujesz się językiem angielskim w mowie i piśmie (współpraca z zagranicznymi partnerami)
  • z łatwością budujesz relacje, a praca w zespole sprawia Ci przyjemność (współpraca z działami IT, techniki oraz marketingu)
  • masz wysokie poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania
  • posiadasz lub chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie w obszarze utrzymywania relacji z partnerami biznesowymi na rynku B2B lub w samodzielnym prowadzeniu projektów
  • mile widziana znajomość języka 4GL/SQL
Korzyści dla Ciebie
Umowa o pracę
i stabilna praca
na dłużej
System premiowy powiązany z Twoimi osobistymi wynikami pracy
Różnorodne możliwości rozwoju: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne
Imprezy
integracyjne
Ty i tylko Ty decydujesz
jak ubierasz się do pracy
Świętujemy
 sukcesy
Karta
multisport
Opieka medyczna
 i ubezpieczenie na życie
top

Korzyści dla Ciebie:

  • Umowa o pracę i stabilna praca na dłużej
  • System premiowy powiązany z Twoimi osobistymi wynikami pracy
  • Różnorodne możliwości rozwoju: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne
  • Imprezy integracyjne
  • Ty i tylko Ty decydujesz jak ubierasz się do pracy
  • Świętujemy sukcesy
  • Karta multisport
  • Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie

Ogłoszenie archiwalne