Ta oferta pracy jest nieaktualna od 561 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Rozwoju Kategorii

  • Rybnik, Wodzisław Śląski, Żory, Jastrzębie (pow. raciborski), śląskie
  • Specjalista
  • 18.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Focus POS Services S.C.

    Focus POS Services jest ogólnopolską firmą świadczącą usługi outsourcingowe dla wiodących firm branży FMCG.

    Poszukujemy dla naszego Klienta – lidera branży:

    Cereal Partners Poland Toruń-Pacific” Sp. z o. o. – producenta płatków śniadaniowych, do obsługi tradycyjnych punktów sprzedaży osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Rybnik, Wodzisław Śląski, Żory, Jastrzębie (pow. raciborski)
    Region: śląskie
    Opis stanowiska:
    • Dbanie o prawidłową ekspozycję produktów w punktach sprzedaży detalicznej i hurtowej.
    • Zapewnienie oraz kontrola obecności produktów w punkcie sprzedaży (co do: ilości, daty przydatności do spożycia, sposobu ułożenia na półce) oraz dbałość o prawidłową rotację produktów.
    • Stały kontakt z obsługiwanymi Klientami - sklepami detalicznymi i podhurtami celem rozwijania sprzedaży kategorii produktów.
    • Zbieranie i przekazywanie zamówień.
    Wymagania:
    • Prawo jazdy kat. B,
    • Odpowiedzialność,
    • Rzetelność,
    • Obowiązkowość,
    • Inicjatywa.

    Oferujemy:

    • Pracę dla firmy będącej liderem rynku,
    • Wynagrodzenie zasadnicze (umowa o pracę) plus premia za wyniki,
    • Wszelkie narzędzia niezbędne do pracy (samochód, palmtop, telefon).

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Focus z siedzibą w Krakowie."