Młodszy Specjalista ds. Rozwoju Nowych Produktów - Produkcja spożywcza (napoje) / Junior NPD Specialist

XL Energy Marketing Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

XL Energy Marketing Sp. z o.o.

Złota 59

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Praca nad rozwojem nowych produktów; analiza możliwości produkcyjnych przy uwzględnieniu ograniczeń operacyjnych oraz technicznych
  • Komunikacja i koordynacja działań z innymi zespołami, zakładem produkcyjnym oraz zewnętrznymi dostawcami usług
  • Analiza ofert od dostawców komponentów, aromatów, opakowań, itp.
  • Kalkulacje kosztów produktu
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentów projektowych
  • Raportowanie o statusie projektu na każdym etapie, zapewnienie właściwego przepływu informacji

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie w zakresie produkcji żywności, najlepiej poparte praktyką (zrealizowane projekty, wdrożenia, itp.)
  • Bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny)
  • Doskonałe umiejętności planowania i organizacji pracy
  • Dbałość o szczegóły oraz umiejętność rozwiązywania problemów

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
  • Dynamiczne i pełne wyzwań środowisko pracy
  • Umowa o pracę
  • Opieka medyczna
  • Biuro w centrum Warszawy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • strefa relaksu
  • dofinansowanie wypoczynku

XL Energy Marketing Sp. z o.o. jest producentem napojów energetycznych pod marką XL oraz pod marką własną klientów.

Siedziba główna znajduje się w Warszawie, przy ulicy Złotej. Zakład produkcyjny jest zlokalizowany w Mławie.

Młodszy Specjalista ds. Rozwoju Nowych Produktów - Produkcja spożywcza (napoje) / Junior NPD Specialist, Złota 59, Warszawa