Oferta pracy

KOSPEL S.A.

Młodszy Specjalista ds. Rozwoju Produktu

KOSPEL S.A.O firmie

  • Olchowa 1, Koszalin
    Koszalin, zachodniopomorskie
  • Ważna jeszcze 12 dni
    do: 19 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

KOSPEL S.A.

Olchowa 1

Koszalin

Twój zakres obowiązków

  • przeprowadzanie badań rynku oraz analiza oferty konkurencji

  • diagnozowanie potrzeb i preferencji konsumenckich w zakresie oceny i poprawy istniejących produktów oraz prac nad nowymi produktami

  • analiza produktów w zakresie cyklu życia poszczególnych produktów

  • ścisła współpraca z Działami: Sprzedaży, R&D, Inżynierii Produkcji, Technologicznym i Kontroli Jakości oraz Product Managerem w pracach związanych z opracowaniem nowych lub modyfikacjami istniejących produktów

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe - preferowane w zakresie marketingu produktu

  • wiedza i umiejętności prowadzenia badań rynku oraz badań w zakresie analizy produktu i jego konkurencyjności

  • znajomość języka angielskiego - poziom min. B2

  • bardzo dobra znajomość programów pakietu Office (Word, Excel, PowerPoint) i ich odpowiedników OpenOffice

  • sumienność, zaangażowanie, chęć rozwoju

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w stale rozwijającej się firmie będącej liderem w swojej branży

  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach organizacji

  • ciekawe szkolenia branżowe związane z wykonywaną pracą

  • pracę w zgranym zespole

  • atrakcyjny pakiet socjalny - karty Multisport, opieka medyczna, bony świąteczne, ubezpieczenie na preferencyjnych zasadach

  • świeże owoce i jogurty w okresie jesienno-zimowym

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • bony świąteczne

KOSPEL S.A.

Firma Kospel została założona w 1990 roku. Obecnie jest jednym z największych europejskich producentów elektrycznych podgrzewaczy wody, zasobników i wymienników c.w.u., pomp ciepła, kolektorów słonecznych oraz elektrycznych kotłów c.o. Firma posiada 4 nowoczesne zakłady produkcyjne, systematycznie zwiększa sprzedaż, a jej produkty znane są w 57 krajach Świata. Tak imponujący sukces jest możliwy dzięki postawieniu na innowacyjność, rozwój technologii oraz jakość i najwyższy poziom zadowolenia Klientów.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje