Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. rozwoju projektów fotowoltaicznych

RR SolarO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat, Część etatu
  • Specjalista

Nasz zespół od wielu lat z sukcesem działa na polskim rynku odnawialnych źródeł energii (OZE), przede wszystkim w obszarze elektrowni słonecznych (fotowoltaicznych).

Zajmujemy się inwestowaniem w projekty fotowoltaiczne od A do Z – od podpisania umowy dzierżawy, przez wybudowanie oraz uzyskanie koncesji, po czerpanie długoterminowych przychodów z produkowanej energii elektrycznej.

Doradzamy lokalnym oraz międzynarodowym inwestorom i deweloperom przy opracowaniu strategii, transakcjach kupna i sprzedaży projektów, pozyskaniu finansowania oraz zarządzaniu procesem budowy elektrowni słonecznych.

Odwiedź naszą stronę: https://rrsolar.pl/

Opis stanowiska:

  • weryfikacja nieruchomości pod elektrownie fotowoltaiczne (słoneczne)
  • kompletowanie wymaganej dokumentacji projektowej (np. wypisy, mapy)
  • przygotowywanie i składanie wniosków o wydanie decyzji administracyjnych
  • bieżąca współpraca z organami administracji
  • monitorowanie statusu rozwoju projektów
  • prowadzenie i archiwizacja dokumentacji projektowej
  • obsługa korespondencji bieżące

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe albo w trakcie studiów
  • samodzielność i zdolności organizacyjne (umiejętność planowania, koordynacja działań, umiejętność ustalania priorytetów, terminowość, dokładność, skrupulatność)
  • umiejętność pracy zespołowej
  • umiejętność i chęć szybkiego uczenia się
  • komunikatywność
  • praktyczna znajomość MS Office, w szczególności MS Word i MS Excel
  • mile widziane doświadczenie w branży OZE, szczególnie znajomość rozwoju projektów elektrowni fotowoltaicznych
  • mile widziana praktyczna znajomość AutoCAD oraz QGIS

Oferujemy:

  • współpracę z bardzo doświadczonym zespołem
  • wsparcie zespołu oraz kadry zarządzającej
  • nowoczesne narzędzia zarządzania projektami
  • możliwość nauki oraz rozwoju w perspektywicznej branży
  • możliwość współpracy na postawie umowy o współpracę, umowy zlecenia albo umowy o pracę
  • możliwość pracy w elastycznym wymiarze czasu pracy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy