Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista ds. rozwoju projektów fotowoltaicznych

SUN FARMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

Obowiązki:

  • Weryfikacja przydatności gruntów przeznaczonych pod budowę farm fotowoltaicznych
  • Udział w pozyskiwaniu materiałów geodezyjnych i przygotowaniu wniosków o wydanie warunków zabudowy dla farm fotowoltaicznych
  • Kontakty z organami administracji publicznej i partnerami biznesowymi
  • Prowadzenie i archiwizacja dokumentacji projektowej
  • Obsługa korespondencji bieżącej

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (budownictwo, energetyka, OZE lub pokrewne) lub w trakcie studiów
  • Sumienność, dokładność, umiejętność szybkiego uczenia się
  • Mile widziane doświadczenie w branży OZE, energetyce lub branży budowlanej
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Klikając w przycisk „Aplikuj” zgadzasz się na przetwarzanie przez Pulsar Energia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (Pracodawca, Administrator danych) Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w niniejszym ogłoszeniu.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych, przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek, zainteresowania) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych. W razie pytań możesz skontaktować się z Naszym Inspektorem Danych Osobowych pod adresem e-mail: [email protected].

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

Wszelkie dane osobowe przetwarzane w celu rekrutacji przechowujemy przez okres 2 miesięcy.

Ogłoszenie archiwalne