Młodszy Specjalista ds. Rozwoju Rynku

  • Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Skarżysko-Kamienna, Starachowice, Staszów, Opatów, świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 07.06.2018
  • Ważna jeszcze 12 dni (do 07.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Chcesz pracować dla najbardziej znanej MARKI na świecie?
    Potrafisz planować, organizować i wyznaczać priorytety?
    Lubisz wyzwania i pracę w dynamicznym otoczeniu?
    Ważny jest dla Ciebie rozwój i podnoszenie kwalifikacji zawodowych?
    Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Skarżysko Kamienna, Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice, Opatów, Staszów

    Kluczowe zadania:

    • Efektywne zarządzanie swoim obszarem sprzedaży,
    • Poszukiwanie nowych punktów sprzedaży, identyfikowanie możliwości biznesowych,
    • Osiąganie wyznaczonych przez przełożonego celów sprzedażowych i poza sprzedażowych,
    • Skutecznie prowadzenie procesów negocjacyjnych (zasada Win-Win),
    • Efektywne zarządzanie sprzętem firmowym, skuteczne i trwałe wprowadzanie strategii i standardów firmy u nowo pozyskanych klientów,
    • Budowanie silnych biznesowych relacji z klientem,
    • Regularne przedstawianie klientowi rezultatów podjętych wspólnie działań,
    • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji ze współpracownikami wspierające atmosferę, współpracy i chęci wspólnego osiągania sukcesów,
    Podstawowe wymagania:
    • Wykształcenie średnie (mile widziane wyższe),

    • Znajomość zasad funkcjonowania rynku FMCG,

    • Nastawienie na rezultat,

    • Chęć do ciągłego uczenia się i podnoszenia kwalifikacji i swojej efektywności,

    • Umiejętność obsługi komputera (MS Office),

    • Prawo jazdy kat. B,

    • Mile widziana komunikatywna znajomość j. angielskiego.

    Firma oferuje kandydatom:
    • Jasną wizję rozwoju zawodowego,
    • Narzędzia niezbędne do pracy,
    • Szeroki system szkoleń,
    • Pełne wsparcie niezbędne do realizacji zadań,
    • Szereg benefitów pozapłacowych.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Wykorzystaj swoją szansę i zaaplikuj

    bottom