Ta oferta pracy jest nieaktualna od 92 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Rozwoju Rynku

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 2018-02-21

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Chcesz pracować dla najbardziej znanej marki na świecie?
    Dołącz do naszego zespołu sprzedawców, który sprawia, że jesteśmy najlepszymi partnerami dla naszych klientów, a nasze produkty są zawsze dostępne dla konsumentów!
    Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków
    Kluczowe zadania:
    • Efektywne zarządzanie swoim obszarem sprzedaży, rozwój rynku na podległym terenie,
    • Poszukiwanie nowych punktów sprzedaży, identyfikowanie możliwości biznesowych,
    • Osiąganie wyznaczonych przez przełożonego celów sprzedażowych i poza sprzedażowych,
    • Skutecznie prowadzenie procesów negocjacyjnych,
    • Skuteczne i trwałe wprowadzanie strategii i standardów firmy w rynku u nowo pozyskanych klientów,
    • Budowanie silnych biznesowych relacji z klientem wspólnie z nim wprowadzając narzędzia i programy kreujące wartość,
    • Regularne przedstawianie klientowi rezultatów podjętych wspólnie działań,
    • Umiejętnie nawiązywanie i utrzymywanie relacji ze współpracownikami wspierające atmosferę współpracy i chęci wspólnego osiągania sukcesów,
    • Przedstawianie nowatorskich pomysłów i rozwiązań, które usprawniają procesy biznesowe,
    Podstawowe wymagania:
    • Wykształcenie średnie (mile widziane wyższe),
    • Znajomość zasad funkcjonowania rynku FMCG,
    • Nastawienie na rezultat,
    • Chęć do ciągłego uczenia się i podnoszenia kwalifikacji i swojej efektywności,
    • Umiejętność obsługi komputera (MS Office),
    • Prawo jazdy kat. B,
    • Mile widziana komunikatywna znajomość j. angielskiego,
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Wykorzystaj swoją szansę i zaaplikuj

    bottom