Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista ds. rozwoju sprzedaży

JORGENSEN EASYTECH Tom Jorgensen

  • świętokrzyskie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Część etatu
  • Specjalista
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

JORGENSEN EASYTECH jest certyfikowanym importerem i dystrybutorem robotów przemysłowych Universal Robots i innych produktów technicznych. Posiadamy własny serwis, a naszym klientom udzielamy pełnego wsparcia technicznego. Odbiorcami są przedsiębiorstwa przeważnie produkcyjne duże, średnie i mikro, które nas cenią za rzetelność i za wysoką jakość naszych usług.

Obecnie poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

Aktywne wykonywanie pierwszych kroków w pozyskiwaniu nowych partnerów handlowych:

  • prowadzenie korespondencji i kontakt z obecnymi oraz potencjalnymi klientami firmy,
  • badanie potrzeb klientów,
  • wprowadzanie danych klientów do wewnętrznych systemów,
  • współpraca z pracownikami firmy w zakresie obsługi klienta.

Nasze wymagania

Oczekiwania:

  • umiejętności interpersonalne umożliwiające nawiązywanie kontaktów telefonicznych
  • pozytywne nastawienie, kreatywność, zaangażowanie,
  • samodzielność i sumienność, wytrwałość,
  • lubisz rozmawiać z klientami, potrafisz słuchać ich potrzeb,
  • konsekwencja w dążeniu do celu.

Mile widziane

  • zainteresowanie nowoczesnymi technologiami/robotyka/automatyka,
  • inicjatywa własna i postawa ukierunkowana na zdobywanie wiedzy,
  • status studenta kierunku technicznego.

To oferujemy

  • możliwość pracy w niepełnym wymiarze czasu pracy,
  • wykonywanie zadań 100% zdalnie, bez wychodzenia z domu - jedyne czego Ci trzeba, to Internet, komputer i telefon (rozliczamy),
  • miłą atmosferę w małym zespole,
  • dokładne wprowadzenie w temat + learning by doing,
  • wsparcie w wykonywaniu zadań,
  • na start na 3 miesiące umowę zlecenie/ umowa o dzieło/ kontrakt b2b,
  • wynagrodzenie zasadnicze oraz atrakcyjny system premiowy,
  • ew. możliwość przejścia na stanowisko handlowcy.

Ogłoszenie archiwalne