Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy Specjalista ds. Ryzyka Kredytowego i Windykacji

Synthos SA

  • Chemików 1, Oświęcim
    Oświęcim, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Synthos SA

Chemików 1

Oświęcim

Twój zakres obowiązków

  • analiza i monitoring należności i limitów kupieckich

  • analiza i monitoring terminowości regulowania należności i ich windykacja

  • analiza sytuacji ekonomicznej i finansowej kontrahentów

  • współpraca z podmiotami zewnętrznymi w zakresie zabezpieczania należności i windykacji należności

  • raportowanie w zakresie należności przeterminowanych i wysokości kredytu kupieckiego

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne

  • znajomość analizy finansowej przedsiębiorstw

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)

  • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków

  • dokładność oraz umiejętność planowania i organizacji pracy własnej

  • komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole

  • umiejętność pracy pod presją czasu

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie

  • umowę o pracę

  • elastyczny czas pracy (8h dziennie/ rozpoczęcie pracy między 7:00 a 9:00)

  • kursy, szkolenia, e-learning

  • świadczenia w ramach ZFŚS

  • dofinansowanie do żłobków i przedszkoli

  • paczki mikołajkowe i konkursy dla dzieci

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

  • kartę sportową na atrakcyjnych warunkach

  • ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Etapy rekrutacji
1

Aplikacja

2

Zaproszenie na rozmowę

3

I spotkanie: HR + bezpośredni przełożony

4

II spotkanie: menedżer danego obszaru

5

Informacja zwrotna

Synthos SA

Grupa Synthos to jeden z największych producentów surowców chemicznych w Polsce, który istnieje na rynku od ponad 70 lat. Zatrudniamy blisko 3200 pracowników w 7 lokalizacjach w Polsce i za granicą: Oświęcim, Kraków, Sochaczew, Kralupy (Republika Czeska), Ribécourt i Wingles (Francja), Breda (Holandia).

Siedziba główna firmy mieści się w Oświęcimiu, gdzie ulokowane jest również nasze Centrum Badawczo - Rozwojowe.

Przewiń do profilu firmy