Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. SEO

Widzialni.pl

  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Towarowa 35

Stare Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • samodzielna praca nad pozycjonowaniem stron i sklepów internetowych,

  • przygotowywanie strategii pozycjonowania,

  • przygotowywanie wytycznych optymalizacyjnych pod kątem SEO,

  • wdrażanie wytycznych optymalizacyjnych na stronach klientów,

  • optymalizacja serwisów zgodnie z aktualnymi wytycznymi Google,

  • optymalizacja profilu linkowego pozycjonowanych witryn.

Nasze wymagania

  • wiedzę z zakresu HTML i CSS,

  • wiedzę na temat systemów CMS: Wordpress, PrestaShop itp.,

  • wiedzę na temat zagadnień z zakresu pozycjonowania i optymalizacji stron internetowych,

  • zdolność szybkiego przyswajania wiedzy,

  • kreatywność oraz umiejętność analitycznego myślenia,

  • umiejętność organizacji pracy.

Mile widziane

  • znajomość PHP,

  • znajomość narzędzi Google: Google Analytics i Google Search Console,

  • znajomości zagadnień związanych z hostingiem i domenami,

  • znajomość Google Tag Manager,

  • znajomość technologii internetowych.

To oferujemy

  • umowę o pracę oraz stabilne wynagrodzenie,

  • 8-godzinny dzień pracy – bez żadnych nadgodzin i wolne weekendy,

  • kartę MyBenefit, gdzie to Ty decydujesz, na co przeznaczasz środki,

  • możliwość pracy hybrydowej,

  • pracę w prestiżowym miejscu w centrum Poznania,

  • nowoczesne narzędzia pracy wspierające tworzenie treści,

  • ciekawe i ambitne projekty pozwalające wykorzystać Twoją kreatywność,

  • rozwój w firmie, która posiada wieloletnią tradycję oraz może pochwalić się wieloma osiągnięciami w branży.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • kafeteria MyBenefit

Cześć to my, Widzialni! Jesteśmy interaktywną agencją SEO/SEM od lat specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron i sklepów internetowych.

Poszukujemy ambitnych i chętnych do rozwoju Kandydatów posiadających ciekawe pasje. Siła naszego zespołu są ludzie, wszystko co osiągnęliśmy zawdzięczamy im.

Dołącz do naszego niezwykłego teamu Widzialnych!

Przewiń do profilu firmy