Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Ceneo.pl Sp. z o.o.

Młodszy Specjalista ds. SEO

Ceneo.pl Sp. z o.o. O firmie

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • Ważna jeszcze 24 dni
    do: 03 cze 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Analizowanie treści podstron pod kątem wytycznych wyszukiwarek Internetowych

  • Formułowanie zaleceń SEO

  • Analiza konkurencji pod kątem SEO

  • Poszukiwanie nowych obszarów do pozycjonowania

  • Wdrażanie otrzymanych zaleceń optymalizacji treści

  • Wsparcie Specjalistów SEO w codziennych zadaniach

  • Współpraca z zespołem IT i Performance Marketingu

  • Monitorowanie zmian w obszarze algorytmów Google

  • Praca z treścią, sprawdzanie lub publikacja wybranych materiałów

  • Pomoc w rozwoju zaplecz i pozyskiwaniu linków

  • Rozwój i podnoszenie kompetencji w obszarze SEO i analityki internetowej

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w SEO

  • Doświadczenie w projektach dla E-commerce

  • Dobra znajomość zagadnień i wytycznych dotyczących SEO onsite i offsite

  • Dobra znajomość podstaw HTML i CSS

  • Dobra znajomość Google Search Console i Google Analytics

  • Dobra znajomość MS Excel

  • Podstawowa wiedza z zakresu Marketingu Online

  • Znajomość języka angielskiego minimum na poziomie B1

  • Dobra znajomość gramatyki i ortografii języka polskiego

  • Systematyczność, samodzielność i zaangażowanie w wykonywaniu codziennych obowiązków

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy z narzędziami SEO (np. Semstorm, Senuto)

  • Podstawowa wiedza z zakresu SEM

  • Znajomość JavaScript, CSS, SQL

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • elastyczne godziny pracy,

  • pracę w nowoczesnym biurze na terenie Business Garden we Wrocławiu,

  • możliwość doskonalenia języka angielskiego w ramach darmowych kursów,

  • różnorodny pakiet benefitów dla Ciebie i Twoich bliskich (m.in. prywatną opiekę medyczną, karty restauracyjne i multisport oraz wiele innych,

  • dostęp do strefy Chillout wyposażonej m.in. gry i wygodne hamaki,

  • miejsce garażowe dla rowerów wraz z infrastrukturą (szatnia + prysznic),

  • udział w sekcjach sportowych m.in. piłka nożna, drużyna biegowa.

Ceneo.pl jest jednym z największych serwisów e-commerce w Polsce. Dostarcza swoim użytkownikom narzędzia, które umożliwiają łatwe i szybkie wyszukiwanie produktów oraz korzystnych ofert sklepowych. Dbamy o ciągły rozwój nie tylko samego serwisu, ale też naszych pracowników. Praca u nas daje wiele przyjemności i satysfakcji. Stanowimy zgrany zespół, pracujący w rodzinnej atmosferze. Ceneo.pl tworzą ludzie, którzy pozostali sobą, przyjaźnią się, rozwijają wspólne pasje i zainteresowania poza pracą.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje