Ta oferta pracy jest nieaktualna od 28 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy specjalista ds. SEO

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 30.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MEDIA SEARCH

    Miejsce pracy: Warszawa

    Cel:

    Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za monitoring, analizę i ciągłą optymalizację pod kątem pozyskiwania ruchu w serwisach internetowych.

     Zakres obowiązków:

    • Przygotowywanie analiz SEO i raportowanie wyników;
    • Wykorzystywanie szerokiej gamy narzędzi niezbędnych w codziennej pracy specjalisty SEO;
    • Analiza trendów ruchów i konkurencji – przygotowywanie i dostarczanie okresowych analiz i raportów na podstawie wyników badań, Google Analytics, badania Gemius/PBI Gemius Traffic, Gemius Prims dla działów online: rozwój produktu, redakcji i biura reklamy.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w pracy po stronie wydawcy i/lub serwisów internetowych.
    • Bardzo dobra znajomość zagadnień oraz narzędzi związanych z marketingiem Internetowym
    • Znajomość zasad budowy witryn optymalnych pod kątem SEO
    • Znajomość systemów zarządzania treścią
    • Dobra znajomość HTML, CSS
    • Dobra znajomość MS Excel
    • Znajomość bieżących trendów i stanu wiedzy na temat SEO
    • Kreatywność oraz umiejętność pracy w zespole, samodzielność
    • Zdolność do analitycznego myślenia i szybkiego przyswajania wiedzy

    Oferujemy:

    • Stabilne warunki zatrudnienia;
    • Przyjazna atmosfera w profesjonalnym zespole;
    • Możliwość rozwoju zawodowego;
    • Profesjonalne szkolenia ;
    • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy;

    Osoby zainteresowane prosimy o dołączenie do CV poniższej zgody i przesłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MEDIA SEARCH Marta Wiechowska z siedzibą w Warszawie, ul. Bartoszewicza 3 lok. 22, 00-337 Warszawa, NIP 9511431645 i REGON 146153733, moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Mediasearch  z siedzibą wWarszawie przy ul.Bartoszewicza 3 m 22 zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Wykonując obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119, s. 1) (dalej: „RODO”), informujemy, że:

    • Administrator danych osobowych

    Administratorem danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym jest MEDIA SEARCH Marta Wiechowska z siedzibą w Warszawie, ul. Bartoszewicza 3 lok. 22, 00-337 Warszawa, posiadająca NIP 9511431645 i REGON 146153733 (dalej „ADO”).

    W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych przez MEDIA SEARCH Marta Wiechowska mogą Państwo skontaktować się z ADO pod adresem [email protected].

    Cel i podstawa przetwarzania danych osobowych

    Dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym są przetwarzane na podstawie Państwa zgody lub w uzasadnionym interesie ADO. Dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym są przetwarzane wyłącznie w celu oraz w zakresie, dla którego zostały zebrane.

    • Odbiorcy danych osobowych

    ADO może przekazywać dane osobowe podmiotom zainteresowanym kandydatami do pracy lub świadczenia usług, będącym klientami ADO, oraz swoim podwykonawcom / usługodawcom / współpracownikom (tj. podmiotom przetwarzającym dane osobowe).

    • Okres przechowywania danych osobowych

    ADO przetwarza Państwa dane osobowe w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres niezbędny do jej zakończenia.

    Jeśli wyrażą Państwo zgodę na udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez ADO, Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres ich aktualności dla tych procesów rekrutacyjnych lub do daty wycofania przez Państwa zgody na przetwarzanie tych danych, chyba że za ich dłuższym przechowywaniem przemawia prawnie uzasadniony interes ADO lub jest to niezbędne do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń w postępowaniu sądowym, administracyjnym lub też innym postępowaniu pozasądowym.

    • Dostęp do danych osobowych

    W każdym czasie mają Państwo prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, w tym otrzymania ich kopii, sprostowania tych danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyrazili Państwo zgodę) do innego administratora danych.

    Mają Państwo również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowy opis zasad składania skarg można znaleźć tu: https://uodo.gov.pl/pl/p/skargi.

    • Cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych

    W każdym czasie mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych wysyłając taką informację na [email protected] Cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego ADO dokonał na podstawie zgody udzielonej przed jej cofnięciem.

    • Dobrowolność podania danych

    Podanie danych osobowych ma charakter dobrowolny. Jest jednak niezbędne do udziału w procesie rekrutacyjnym oraz do otrzymywania pełnej informacji na temat ofert i działalności MEDIA SEARCH Marta Wiechowska.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.