Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Service Desk

ENEA Centrum Sp. z o.o.

  • Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • zapewnianie obsługi zgłoszeń w systemie Service Desk dla procesów RFI, RFS, RFC

  • weryfikacja przyczyn oraz rejestracja incydentów / awarii

  • określanie kategorii i priorytetów zgłoszeń

  • zapewnienie użytkownikom dostępu do aktualnej informacji o stanie realizacji zgłoszeń

  • tworzenie workflow zdarzeń

  • przyjmowanie reklamacji

  • współtworzenie bazy wiedzy Service Desk

  • współpraca z innymi jednostkami /komórkami organizacyjnymi firmy

  • udział w tworzeniu i modyfikacji procedur i instrukcji związanych z działaniami na stanowisku pracy

  • obsługa zgłoszeń telefonicznych użytkowników (pracowników GK Enea)

  • realizacja zgłoszeń na pierwszej linii wsparcia (zdalna pomoc użytkownikom)

  • tworzenie zapytań sql

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki w zakresie informatyki lub wykształcenie uzupełniające w zakresie technicznym lub techniczne

  • podstawowa wiedza z zakresu ITIL – RFI, RFS, RFC, RFP, katalog usług

  • znajomość aktualnych trendów z zakresu branży IT

  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność w rozwiązywaniu problemów

  • nastawienie na skuteczność oraz terminowość realizacji zadań

  • pożądane - znajomość systemów i narzędzi Microsoft, podstaw programowania, podstaw zapytań SQL, podstaw zagadnień sieciowych oraz usługi katalogowej Active Directory

  • umiejętność pracy z klientem

Przewidywany termin zatrudnienia: październik 2022 r.

Kandydaci mogą przesyłać oferty w terminie do 11 września 2022 r. korzystając z przycisku Aplikuj.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.