Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Service Desk

NOMINO sp. z o.o.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

NOMINO - ROZWIĄZANIA IT DLA BIZNESU

Firma Nomino od kilkudziesięciu lat świadczy usługi informatyczne z wykorzystaniem najnowocześniejszych narzędzi i technologii.

Oferujemy profesjonalną obsługę IT, w tym  całościowe wsparcie (ServiceDesk). Zajmujemy się zarządzaniem sieciami LAN/WAN/WLAN/VPN, a także zarządzaniem serwerami. Świadczymy usługi bezpieczeństwa, zapewniające ochronę danych przed niepowołanym dostępem.

Ponadto dostarczamy firmom każdej branży system zakupowy e-zakupy, który umożliwia dostawcom towarów i usług kompleksowe zarządzanie zamówieniami. System ten jest dedykowany do modelu pracy typu B2B.

Oferujemy także nasz autorski system ERP Adaptix skierowany dla firm handlowych oraz działów handlowych w firmach produkcyjnych. System ERP Adaptix wyróżniają rozbudowane funkcjonalności wspierające automatyzację i analizę całego procesu handlowego.

Obecnie poszukujemy do naszego działu Service Desk:

Obowiązki:

  • Realizacja zgłoszeń serwisowych z uwzględnieniem SLA;
  • Podstawowa administracja kontami i wewnętrznymi i zewnętrznymi systemami;
  • Współpraca z drugą linią wsparcia;
  • Diagnoza oraz rozwiązywanie wniosków i incydentów zgłoszonych przez klientów;
  • Przygotowywanie i przenoszenie stanowiska pracy, wymiana sprzętu komputerowego itp.;
  • Dbanie o wysoką jakość świadczonych usług.

Wymagania:

  • Umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów;
  • Dobra znajomość środowiska Windows 7/10 oraz pakietu Microsoft Office (2010 i nowszych wersji) oraz Active Directory;
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktu z klientem;
  • Doświadczenie w branży IT i obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Umiejętność analitycznego myślenia i poszukiwania nowych rozwiązań;
  • Gotowość do podjęcia pracy od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym;
  • Znajomość języka angielskiego minimum B1.

Mile widziane:

  • Ukończone szkolenie ITIL Foundation 4.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznym zespole ludzi, którzy uwielbiają to, co robią;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie własnych kwalifikacji;
  • Umowę o pracę;
  • Dofinansowanie do karty Multisport;
  • Przyjazną atmosferę pracy z kawą bez limitu;
  • Możliwość pracy zdalnej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Nomino sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w przedstawionych przeze mnie dokumentach dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnego procesu rekrutacji [zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)].

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy