Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. service desk

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut LotnictwaO firmie

Rekrutacja zdalna

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Lotnictwa

Aleja Krakowska 110/114

Warszawa

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Lotnictwa należy do najnowocześniejszych placówek badawczych w Europie, o tradycjach sięgających 1926 roku. Instytut ściśle współpracuje ze światowymi potentatami przemysłu lotniczego, takimi jak: General Electric, Airbus czy Pratt & Whitney, oraz instytucjami z branży kosmicznej, w tym z Europejską Agencją Kosmiczną. Strategicznymi obszarami badawczymi Instytutu są technologie lotnicze, kosmiczne oraz bezzałogowe. Prowadzone są tutaj także badania i usługi dla przemysłu krajowego i zagranicznego w zakresie technologii materiałowych i kompozytowych, przyrostowych, teledetekcyjnych, energetycznych oraz wydobywczych.

W związku z rozwojem naszego zespołu poszukujemy najlepszej osoby na stanowisko:

Zadania:

  • obsługa zgłoszeń service desk, tj. zdalne i bezpośrednie wsparcie użytkowników w zakresie obsługi systemów i aplikacji firmowych,
  • czynny udział podczas konferencji firmowych w zakresie wsparcia IT,
  • przygotowywanie sprzętu komputerowego dla nowych pracowników,
  • konfigurowanie stacji roboczych, urządzeń sieciowych i oprogramowania na zlecenie użytkowników,
  • budowa instrukcji dla użytkowników i innych materiałów pomocniczych,
  • inwentaryzacja sprzętu i oprogramowania,
  • pomoc użytkownikom w bieżących problemach.

Oczekiwania:

  • praktyczne umiejętności w rozwiązywaniu problemów ze sprzętem IT,
  • bardzo dobra znajomość Windows 7/8/8.1/10, MS Office 2013/2016 i Windows Server 2012/2016
  • dobra znajomość działania sieci: LAN, WAN, WLAN, Active Directory,
  • proaktywne podejście do rozwiązywania problemów, samodzielność, inicjatywa i kreatywność,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego do czytania dokumentacji technicznej,
  • mile widziana znajomość UNIX oraz Mac OS.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
  • Dofinansowanie do wypoczynku
  • Dofinansowanie do świąt
  • Prywatna opieka medyczna
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Rowerownia
Pracodawca ma prawo do zakończenia rekrutacji we wcześniejszym terminie.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy