Młodszy specjalista ds. serwisu

  • Gdynia, pomorskie
  • Specjalista
  • 24.09.2018
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 24.10.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Interesuje Cię diagnozowanie i rozwiązywanie problemów z zakresu IT?
    Chcesz zgłębiać umiejętność administrowania systemami informatycznymi i aplikacjami? – jeśli tak, dołącz do naszego zespołu, zajmującego się jednym z kluczowych rozwiązań IT
    w Ministerstwie Sprawiedliwości.
    Miejsce pracy: Gdynia
    SSDG/WS/09/18

    Czym będziesz się zajmować?

    • Pracą na 1 linii wsparcia dla systemu teleinformatycznego Elektroniczne Księgi Wieczyste (EKW)
    • Przyjmowaniem i obsługą zgłoszeń zgodnie z przyjętymi standardami obsługi w systemie ITSM (HP-Service Manager)
    • Obsługą zgłoszeń poprzez infolinię oraz system
    • Klasyfikacją i nadawaniem priorytetów zgłoszeniom, przekazywaniem nierozwiązanych zgłoszeń do odpowiednich grup kompetencyjnych
    • Monitorowaniem stanu obsługi zgłoszeń, raportowaniem
    • Tworzeniem i prowadzeniem dokumentacji technicznej oraz poradników i instrukcji operacyjnych

    Co będzie Ci potrzebne, aby móc wykonywać powierzone zadania:

    • Znajomość systemów operacyjnych Windows 7, 8, 10 (obsługa konta użytkownika, konfiguracja systemu, rozwiązywanie problemów)
    • Znajomość podstawowych zagadnień związanych z sieciami komputerowymi TCP/IP
    • Wiedza z zakresu aplikacji biurowych MS Office 2010, 2018, 360
    • Umiejętność konfiguracji przeglądarek internetowych (Internet Explorer, Edge, Firefox, Chrome)

    Mile widziana będzie:

    • Znajomość systemów obsługi Zgłoszeń np. HP Service Manager
    • Podstawowa znajomość innych niż Windows systemów operacyjnych
    • Doświadczenie zawodowe zdobyte w pracy w zespołach typu Help Desk / Service Desk w zakresie obsługi zgłoszeń aplikacyjnych
    • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na komunikację z osobami anglojęzycznymi oraz czytanie dokumentacji technicznej
    • Umiejętności podstawowego administrowania systemami informatycznymi

    Benefity:

    • Praca w największej spółce IT
    • Szkolenia
    • Multisport
    • Ubezpieczenie grupowe
    • Drużyna Active Team
    • Dostęp do zaawansowanych technologii
    • Kursy językowe
    • Prywatna opieka medyczna
    • Wyjazdy integracyjne
    • Owocowe poniedziałki

     Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez "Spółkę Asseco Poland S.A. z siedzibą w Rzeszowie, przy ul. Olchowej 14" zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Przekazuję moje dane dobrowolnie mając świadomość, że w każdej chwili przysługuje mi prawo wglądu do moich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie moich danych."