Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Serwisu

Asseco Poland S.A.O firmie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

Asseco Poland S.A.

Przewozowa 32

Gliwice

Asseco Poland to największa spółka informatyczna notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i szósta firma IT w Europie. Specjalizujemy się w produkcji i rozwoju oprogramowania dla wszystkich sektorów gospodarki i jesteśmy zaangażowani w największe w Polsce projekty IT.

Młodszy Specjalista
ds. Serwisu

Obecnie do naszego zespołu z sektora zdrowia, poszukujemy osoby na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Serwisu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zaaplikowania.

Wszystkie rekrutacje prowadzimy online.

Czym będziesz się zajmować?

  • Udziałem we wdrożeniach systemów firmy Asseco Poland S.A.
  • Analizą wymagań biznesowych Klientów
  • Parametryzacją i przygotowaniem systemu na podstawie wymagań klienta
  • Przygotowaniem dokumentacji wdrożeniowej
  • Kontaktem z klientem i budowaniem relacji
  • Szkoleniem użytkowników
  • Kontaktem oraz opieką wdrożeniową i powdrożeniową nad Klientem
  • Bieżącą współpraca z działem rozwoju oprogramowania

Co będzie Ci potrzebne, aby móc wykonywać powierzone zadania:

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe - preferowane informatyczne lub/i ekonomiczne
  • Dobra znajomość języków SQL
  • Umiejętność administrowania bazami danych Oracle
  • Umiejętność konfiguracji systemów serwerowych Windows i Linux
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Znajomość zagadnień kadrowo-płacowych

Mile widziane:

  • Znajomość serwerów aplikacji JBoss oraz Apache Tomcat
  • Znajomość PL/SQL
  • Znajomość zagadnień z obszaru służby zdrowia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Benefity:

  • szkolenia
  • multisport
  • ubezpieczenie grupowe
  • drużyna active team
  • dostęp do zaawansowanych technologii
  • kursy językowe
  • prywatna opieka medyczna
  • pracowniczy program emerytalny
  • wyjazdy integracyjne
  • owocowe poniedziałki

Ogłoszenie archiwalne