Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Serwisu

Asseco Poland S.A.O firmie

  • Wielicka 22a, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Asseco Poland S.A.

Wielicka 22a

Kraków

Technologie, których używamy

System operacyjny

O projekcie

Chcesz poznać od podszewki branżę informatyczną? Interesuje Cię, jak powstają i działają aplikacje webowe, których na co dzień używają miliony Polaków? A może chcesz się dowiedzieć, jak realizować projekty dla kilkuset banków w Polsce? - u nas będziesz mieć taką możliwość.

Twój zakres obowiązków

  • świadczenie usług serwisu i doradztwa informatycznego w zakresie oprogramowania dla sektora bankowego

  • analiza zgłoszeń zarejestrowanych przez banki w systemie obsługi zgłoszeń oraz wsparcie telefoniczne dla kadry IT banków

  • dystrybucja zmian oprogramowania i nadzór nad procesem instalacji w bankach

  • wizyty serwisowe w bankach

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe o profilu technicznym

  • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu IT

  • samodzielność i dobra organizacja czasu pracy w warunkach presji czasu;

  • umiejętność tworzenia dokumentacji i prowadzenia korespondencji serwisowej z Klientami

  • odpowiedzialność, rzetelność, komunikatywność

  • umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność budowania dobrych relacji międzyludzkich

  • otwartość na zmiany

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy z Klientami

  • znajomość bankowości lub rachunkowości bankowej

  • prawo jazdy kat.B

Tak organizujemy naszą pracę

Skład zespołu

  • UI designer
  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

Asseco Poland to największa spółka informatyczna notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i szósta firma IT w Europie. Specjalizujemy się w produkcji i rozwoju oprogramowania dla wszystkich sektorów gospodarki i jesteśmy zaangażowani w największe w Polsce projekty IT.

Przewiń do profilu firmy