Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Serwisu

Nordex Polska Sp. z o.o.

  • Opalenica

    Opalenica, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Praca w systemem SAP : monitorowanie alertów z turbin, tworzenie zlecenia na prace na bazie alarmu, tworzenie zleceń serwisowych, przypisywanie zleceń serwisowych do techników, dodawanie materiałów do zleceń serwisowych, zamykanie wypełnionych przez techników zleceń serwisowych, wprowadzanie do SAP nowych punktów serwisowych, wprowadzanie do SAP planów konserwacji harmonogramów dla serwisu

  • Ustalanie priorytetów otwartych zleceń serwisowych z uwzględnieniem zasad wewnętrznych firmy oraz czasów dojazdów

  • Zapewnienie wydajnego planowania dostępnych zasobów oraz optymalne kierowanie wszystkich przypisanych techników oraz podwykonawców do zaplanowanych prac

  • Bieżąca kontrola dostępności materiałów oraz przygotowanie zamówień zgodnie z potrzebami

  • Dbałość o kompletność dokumentacji (raporty serwisowe, karty czasu pracy, zlecenia serwisowe)

  • Kontakt z przedstawicielami właścicieli parków wiatrowych

Nasze wymagania

  • Dokładność, skrupulatność, terminowość i rzetelność

  • Umiejętność organizacji własnej pracy i ustalania priorytetów

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodne porozumiewanie się oraz obsługę aplikacji anglojęzycznych

  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excela

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Doświadczenie na zbliżonym stanowisku

  • Wykształcenie o kierunku technicznym

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • posiłki regeneracyjne

  • możliwość uzyskania uprawnień SEP i UDT

  • możliwość uzyskania uprawnień do pracy na wysokości

Grupa Nordex jest wiodącm producentem turbin wiatrowych o międzynarodowym zasięgu. Firma istnieje od 1985 roku i zatrudnia ponad 8500 osób na całym świecie. Nasze turbiny zostały zainstalowane już w ponad 30 krajach.

W Polsce jesteśmy obecni od 2007 roku, zatrudniamy 60 osób w naszym biurze w Warszawie oraz dziewięciu punktach serwisowych zlokalizowanych na terenie całego kraju.

Przewiń do profilu firmy