Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Serwisu Oprogramowania

Asseco Poland S.A.

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

O projekcie

Posiadasz już pierwsze doświadczenie zawodowe i chcesz rozwijać się w największej polskiej firmie informatycznej? Jeśli tak - zaaplikuj i dowiedz się więcej o stanowisku Młodszego Specjalisty ds. Serwisu Oprogramowania. Dołącz do zespołu pracującego przy systemach dla sektora medycznego, z których na co dzień korzystają miliony Polaków!

Praca zdalna 100% lub w trybie hybrydowym w dowolnym biurze Asseco Poland.

[rekrutacja on-line]

Twój zakres obowiązków

  • Analiza i rozwiązywanie zgłoszeń serwisowych

  • Analiza i modelowanie procesów biznesowych oraz projektowaniem rozwiązań dostosowanych do potrzeb klienta

  • Prowadzenie szkoleń dla użytkowników systemu

  • Tworzenie dokumentacji użytkownika

  • Bieżąca współpraca z działem rozwoju oprogramowania

  • Współpraca z siecią firm partnerskich

  • Konsultacje telefoniczne

Nasze wymagania

  • Wiedza z zakresu relacyjnych baz danych

  • Dobra znajomość języków SQL

  • Prawo jazdy kategorii B

Mile widziane

  • Znajomość PL SQL

  • Umiejętność administrowania bazami danych Oracle

  • Znajomość zagadnień z zakresu Służby Zdrowia

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • konferencje w Polsce

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Złożenie aplikacji

2

Krótka rozmowa telefoniczna

3

Spotkanie online

Asseco Poland to największa spółka informatyczna notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i szósta firma IT w Europie. Specjalizujemy się w produkcji i rozwoju oprogramowania dla wszystkich sektorów gospodarki i jesteśmy zaangażowani w największe w Polsce projekty IT.

Przewiń do profilu firmy