Logo Pracuj.pl

Młodszy Specjalista ds. Serwisu Oprogramowania

Asseco Poland S.A.O firmie

  • lubuskie
    lubuskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

O projekcie

Stawiasz pierwsze kroki w branży IT? Chcesz rozwijać się w analizie i rozwiązywaniu zgłoszeń serwisowych?

Dołącz do naszego zespołu świadczącego usługi serwisu i doradztwa informatycznegow zakresie Głównego Systemu Bankowego - Asseco Core Banking.

O systemie można dowiedzieć się więcej tutaj - https://pl.asseco.com/sektory/banki-komercyjne/banking-operations/asseco-core-banking-23/

Zapoznaj się z poniższą ofertą i aplikuj!

(rekrutacja prowadzona online)

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie, dokumentowanie i obsługa zgłoszeń rejestrowanych przez Banki w systemie zgłoszeń wedle przyjętych standardów
  • Analiza i rozwiązywanie zgłoszeń serwisowych
  • Udzielanie porad i konsultacji telefonicznych dla kadry IT Banków
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z obsługiwanymi klientami
  • Koordynacja zgłoszeń w cyklu ich życia zgodnie z umowami SLA
  • Współpraca z działami produkcyjnymi/testowymi w zakresie realizacji zgłoszeń

Nasze wymagania

  • Podstawowa znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL
  • Umiejętność prowadzenia samodzielnych konsultacji telefonicznych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na czytanie dokumentacji technicznej jak również rozmowy z klientem
  • Cechy osobowościowe pomocne w pracy na tym stanowisku: komunikatywność, umiejętność planowania i organizacji własnej pracy, terminowość realizacji zadań, sumienność, analityczne myślenie,

Mile widziane

  • Roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wiedza z zakresu wytwarzania oraz testowania oprogramowania
  • Znajomość zagadnień związanych z bankowością oraz finansowo-księgowych
  • Doświadczenie w organizacji i prowadzeniu spotkań z klientami
  • Podstawowa znajomość języka PL SQL, Java

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

14

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy
  • czas na rozwój Twoich pomysłów
  • konferencje w Polsce
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • treningi umiejętności miękkich
  • wspieramy wydarzenia dla IT
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Dostęp do zaawansowanych technologii
  • Szkolenia
  • Kursy językowe
  • Multisport
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Pracowniczy Plan Emerytalny
  • Spotkania integracyjne
  • Drużyna Active Team
  • Praca w największej spółce IT

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • program emerytalny
  • karty przedpłacone
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji

1

Złożenie aplikacji

2

Krótka rozmowa telefoniczna

3

Spotkanie online

Asseco Poland S.A.

Asseco Poland to największa spółka informatyczna notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i szósta firma IT w Europie. Specjalizujemy się w produkcji i rozwoju oprogramowania dla wszystkich sektorów gospodarki i jesteśmy zaangażowani w największe w Polsce projekty IT.

Młodszy Specjalista ds. Serwisu Oprogramowania, lubuskie