Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Serwisu Oprogramowania

Asseco Poland S.A.

  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

O projekcie

Chcesz poznać tajniki złożonych systemów informatycznych i czuwać nad prawidłowym funkcjonowaniem aplikacji, które codziennie wspierają miliony Polaków? Jeśli tak – zaaplikuj i dołącz do teamu Asseco.

Miejsce pracy: 100% zdalnie lub hybrydowo (możliwość pracy w naszym biurze w Gdyni, Rzeszowie lub Warszawie)

Twój zakres obowiązków

  • Praca w Centrum Serwisowym Asseco na 1 Linii Wsparcia na rzecz kluczowych i strategicznych instytucji publicznych w kraju

  • Rejestracja/klasyfikacja/nadawanie priorytetów oraz rozwiązywaniem problemów Klienta zgodnie z przyjętymi standardami Asseco oraz warunkami umowy w ramach złożonych systemów informatycznych

  • Monitorowanie, raportowanie i nadzorowanie procesu obsługi zgłoszeń

  • Tworzenie dokumentacji technicznej/instrukcji/operacyjnych materiałów pomocowych/bazy wiedzy

Nasze wymagania

  • Podstawowa znajomość systemów operacyjnych Windows 7, 8, 10 (obsługa konta użytkownika, konfiguracja systemu, rozwiązywanie problemów)

  • Znajomość podstawowych zagadnień związanych z sieciami komputerowymi TCP/IP

  • Wiedza z zakresu aplikacji biurowych MS Office 2010, 2018, 360

  • Umiejętność konfiguracji przeglądarek internetowych (Internet Explorer, Edge, Firefox, Chrome)

Mile widziane

  • Doświadczenie zawodowe z zakresu obsługi zgłoszeń serwisowych dla aplikacji dziedzinowych

  • Znajomość systemów obsługi Zgłoszeń np. HP Service Manager, JIRA

  • Podstawowa znajomość innych niż Windows systemów operacyjnych

  • Doświadczenie zawodowe zdobyte w pracy w zespołach typu Help Desk/Service Desk w zakresie obsługi zgłoszeń

  • Doświadczenie w pracy na infolinii

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • konferencje w Polsce

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Złożenie aplikacji

2

Krótka rozmowa telefoniczna

3

Spotkanie online

Asseco Poland to największa spółka informatyczna notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i szósta firma IT w Europie. Specjalizujemy się w produkcji i rozwoju oprogramowania dla wszystkich sektorów gospodarki i jesteśmy zaangażowani w największe w Polsce projekty IT.

Przewiń do profilu firmy