Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Serwisu

Miló Dominik Frasunkiewicz

  • Sieradz

    Sieradz, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie, obsługa zgłoszeń serwisowych

  • tworzenie zestawień serwisowych

  • inne prace serwisowe

  • Kontakt z klientami w celu sprawnego zakończenia zgłoszenia

  • Wystawianie listów przewozowych oraz obsługa wysyłek i zwrotów

  • Obsługa zwrotów i wystawianie korekt do faktur

  • Postępowanie wg ustalonych procesów, procedur i instrukcji

  • Wykonywanie innych poleceń przełożonych mieszczących się w ramach posiadanych uprawnień

  • Udział w dodatkowych, ciekawych projektach

Nasze wymagania

  • średnie wykształcenie o profilu technicznym

  • doświadczenie w branży lub stanowisku będzie dodatkowym atutem

  • znajomość MS Office na poziomie min. średnim

  • asertywna/y, dokładna/y i systematyczna/y

  • umiejętność pracy pod presją czasu i dobra organizacja

  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • chęć ciągłego doskonalenia i pogłębiania wiedzy

  • szeroka wiedza techniczna i zdolności manualne

  • doświadczenie w naprawie i konserwacji

  • umiejętności logicznego myślenia

  • wysoka kultura osobista

  • mile widziana znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji

  • Dodatkowe szkolenia

  • Przyjazną atmosferę

  • Pracę w zaangażowanym zespole

  • ciekawe, inspirujące projekty

  • współpracę w twórczym środowisku ambitnych i kreatywnych osób

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • duże możliwości awansu oraz rozwoju zawodowego

Firma Miló producent zlewozmywaków oraz armatury sanitarnej w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracowników na stanowisko.

Przewiń do profilu firmy