Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Serwisu

Anwim S.A.O firmie

Anwim S.A.

Daimlera 2

Warszawa

MOYA SIEĆ STACJI PALIW

Anwim S.A. to polska spółka z niemal trzydziestoletnim doświadczeniem na krajowym rynku hurtowej sprzedaży i dystrybucji paliw płynnych. Firma jest właścicielem ogólnopolskiej sieci stacji paliw MOYA, która liczy obecnie ponad 300 placówek na terenie całej Polski. Jest najdynamiczniej rozwijającą się siecią stacji paliw w kraju. Oferuje pełną gamę usług: sprzedaż paliw, koncept gastronomiczny Caffe MOYA, sklep oraz korzystny program flotowy MOYA Firma. Do końca 2023 roku sieć MOYA powiększy się do min. 350 placówek w całej Polsce.

Do współpracy zapraszamy ambitne i pracowite osoby, z doświadczeniem w swoich specjalizacjach. Oferujemy atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia, liczne dodatkowe benefity oraz wspaniałą atmosferę.

Podejmij wyzwanie i odpowiedz na poniższą ofertę rekrutacyjną!

Oferujemy

  • Forma zatrudnienia: B2B / UOP
  • szkolenie wdrożeniowe w procesie adaptacyjnym,
  • możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się i nowoczesnej firmie,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez profesjonalne szkolenia,
  • przyjazną atmosferę pracy.

Opis stanowiska:

  • bieżące wsparcie klientów w problemach technicznych,
  • wsparcie I linii wsparcia w zakresie rozwiązywania problemów z hardware,
  • instalacja, konfiguracja oraz utrzymanie jednostek z systemami Windows i oprogramowaniem klienckim,
  • koordynacja prac serwisów zewnętrznych,
  • zarządzanie gospodarką magazynową sprzętu IT,
  • konfiguracja urządzeń sieciowych,
  • monitorowanie systemu oraz usuwanie awarii,
  • gotowość na pracę w systemie dwu zmianowym + weekendowe dyżury telefoniczne.

Wymagane umiejętności techniczne:

  • dobra znajomości systemów operacyjnych z rodziny MS Windows (administracja),
  • dobra znajomość protokołu TCP/IP,
  • umiejętność zarządzania urządzeniami sieciowymi (switch, router).

Wymagania miękkie:

  • wielozadaniowość oraz umiejętność pracy pod presją czasu,
  • umiejętność monitorowania postępu prac i raportowania przełożonemu,
  • zaangażowanie i kreatywność w działaniu,
  • komunikatywność i umiejętności pracy w zespole,
  • gotowość do uczenia się nowych technologii i procesów.

Mile widziane:

  • wykształcenie wyższe informatyczne, telekomunikacja, elektroniczne lub pokrewne,
  • znajomość systemu Jira/Confluence,
  • znajomość programów do zarządzania gospodarką magazynową.

Zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem
w terminie 14 dni od daty ukazania się niniejszego ogłoszenia
za pomocą przycisku Aplikuj teraz pod ogłoszeniem.

ANWIM S.A. ul. Stańczyka 3, 01-237 Warszawa.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty!!!

Ogłoszenie archiwalne