Młodszy Specjalista ds. Serwisu Zagranicznego i Rozliczeń Dostawców

Grupa AmicaO firmie

Grupa Amica

Adama Mickiewicza 52

Wronki

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie warunków i negocjowanie umów serwisowych z partnerami serwisowymi, dostawcami towarów i komponentów

  • Budżetowanie kosztów serwisowych na rynkach zagranicznych na podstawie danych historycznych i prognoz sprzedażowych,

  • Nadzorowanie kosztów obsługi serwisowej na rynkach zagranicznych

  • Organizowanie szkoleń dla Serwisów Zagranicznych

  • Tworzenie i rozwój sieci serwisowych na rynkach eksportowych

  • Bieżąca współpraca w partnerami serwisowymi na poziomie operacyjnym

  • Prowadzenie analiz wad serwisowych przesyłanych przez dostawców usług serwisowych z poszczególnych rynków sprzedażowych oraz raportowanie jakości do dostawców towarów i komponentów

  • Rozliczanie wadliwości z dostawcami towarów i komponentów oraz negocjowanie odszkodowań za przekroczone progi wadliwości

  • Bieżące informowanie dostawców o problemach jakościowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne lub ekonomiczne), również w końcowym etapie nauki.

  • Wysokie umiejętności analityczne (znajomość MS Excel w stopniu zaawansowanym)

  • Dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel

  • Wskazane doświadczenia w pracy z klientem

  • Mile widziane doświadczenia negocjacyjne i handlowe

  • Ogólne obycie techniczne, wiedza z zakresu kontroli jakości jako dodatkowy atut

  • Dobra znajomość języka angielskiego oraz mile widziana znajomość języka niemieckiego

To oferujemy

  • Ciekawe i ambitne zadania w środowisku międzynarodowym

  • Możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach i ciekawych projektach

  • Interesujący pakiet benefitów

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwe wyjazdy zagraniczne (w ramach ścieżki rozwoju również w ramach dłuższych kontraktów)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa drużyna sportowa

  • parking dla pracowników

  • przedszkole / żłobek pracowniczy

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • Ośrodek wypoczynkowy

Grupa Amica

Obecnie do Amica S.A. do Działu Serwisu - Sekcji Serwisu Zagranicznego poszukujemy osoby na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Serwisu Zagranicznego i Rozliczeń Dostawców.

Na stanowisku Specjalisty ds. Serwisu Zagranicznego i rozliczeń dostawców, które łączy ze sobą wiele aspektów funkcjonowania biznesu międzynarodowego, można nabyć takich umiejętności i wiedzy jak : umiejętności handlowo-negocjacyjne, wiedza nt. prawa handlowego oraz operacyjnego funkcjonowania rynków serwisowych, także nt. technologii i najnowszych trendów technicznych w AGD czy z zakresu zaawansowanej analityki serwisowej i budżetowania kosztów. Istotne są też stałe kontakty w językach obcych.

Kilkuletnia praktyka na tym stanowisku daje możliwość jasnej ścieżki rozwoju, poprzez awans na Starszego Specjalistę ds. Serwisu Zagranicznego i rozliczeń dostawców, dalej na Menedżera ds. Serwisu Zagranicznego.

Przewiń do profilu firmy