Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista ds. sieci wodociągowo-kanalizacyjnych

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Komorniki sp. z o.o.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • organizacja prac konserwatorów sieci wodociągowo-kanalizacyjnych,

  • katalogowanie i archiwizacja dokumentów wydziału,

  • przygotowywanie uzgodnień oraz warunków technicznych,

  • opracowanie planów zużycia materiałów i urządzeń dla wykonywanych zadań,

  • przygotowywanie zapotrzebowani materiałowych,

  • rozliczanie zużytych materiałów i robót.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek Inżynieria Środowiska,

  • gotowość do podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • wymagane doświadczenie w pracy / znajomość zagadnień związanych z sieciami wodociągowymi i kanalizacji sanitarnej,

  • wiedza techniczna i podejście analityczne,

  • znajomość podstawowych przepisów m.in. Ustawy Prawo Budowlane, Ustawy o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzaniu ścieków, Rozporządzenia w sprawie warunków technicznych jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie oraz Ustawy Prawo wodne w zakresie gospodarki wodno-ściekowej,

  • znajomość norm i przepisów technicznych w zakresie budowy sieci wodociągowo-kanalizacyjnych,

  • znajomość i przestrzeganie regulaminu dostarczania wody i odprowadzania ścieków,

  • dobra organizacja pracy, umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,

  • dokładność, obowiązkowość, odpowiedzialność, dyspozycyjność,

  • prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • samodzielną, odpowiedzialną i ciekawą pracę w przyjaznym środowisku,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • ubezpieczenie medyczne.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane, spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego klikając w przycisk "Aplikuj" lub bezpośrednio do biura na adres: Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Komorniki Sp. z o.o., ul. Zakładowa 1, 62-051 Komorniki, do dnia 22.05.2021 r.