Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. sklepu internetowego

MISBHV sp z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

MISBHV sp z o.o.

Gromadzka 46

Kraków

M I S B H V to niezależna, polska, dynamicznie rozwijająca się firma odzieżowa powstała w Krakowie w 2013 roku. M I S B H V w przeciągu kilku lat przerodziło się w globalną markę, regularnie nagradzaną przez branżę mody, sprzedawaną przez najważniejsze butiki i domy handlowe z całego świata.

Główny zakres obowiązków:

  • obsługa zamówień internetowych - wystawianie i kompletacja dokumentów
  • nadzór nad wysyłką produktów do klientów
  • obsługa klienta - udzielanie odpowiedzi, zwroty
  • współpraca z innymi działami firmy - księgowość, magazyn

Dodatkowy zakres obowiązków:

  • przygotowanie, weryfikacja i aktualizacja treści w sklepie internetowym
  • przygotowywanie raportów sprzedażowych, rozwijanie struktury systemu analiz i raportowania wyników sprzedaży
  • wsparcie zespołu sprzedaży i marketingu, planowanie kampanii
    e-mail, organizacja promocji

Wymagania podstawowe:

  • umiejętności analityczne
  • dokładność w realizacji powierzonych obowiązków, umiejętność samodzielnej organizacji pracy
  • znajomość podstawowych zagadnień e-commerce / e-marketingu
  • doświadczenie w pracy w sklepie internetowym oraz w obsłudze klientów
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2

Mile widziane:

  • znajomość Google Adwords, Google Analytics, SEM, SEO, chęć rozwoju w sferze działań marketingowych
  • ponadprzeciętne umiejętności informatyczne
  • umiejętność podstawowej obsługi dowolnego programu graficznego

Oferujemy:

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole dla marki o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 w siedzibie firmy przy Gromadzkiej 46A w Krakowie
  • możliwość rozwoju w dziale logistyki/e-commerce

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w swojej aplikacji klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych MISBHV SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ , ul. Dębnicka 6, 30-326 Kraków, KRS 0000843876 (dalej: Spółka) w celach związanych z procesem rekrutacyjnym prowadzonym przez Spółkę poprzez umieszczenie i przechowywanie tych danych w systemie informatycznym administratora oraz przechowywania ich w tradycyjnej formie dokumentowej (forma papierowa dokumentu).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy