Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Social Media

Chemitech Sp. z o.o.oO firmie

Chemitech Sp. z o.o.o

Cechowa 51

Kraków

Firma CHEMITECH Sp. z o.o.
poszukuje kandydata na stanowisko:

Numer ref.: Miejsce pracy: Kraków

Firma Chemitech Sp. z o.o. to wiodący dystrybutor środków chemicznych i higienicznych z długoletnim doświadczeniem, które zdobywane jest między innymi dzięki ścisłej współpracy z największymi producentami chemii profesjonalnej w kraju, Europie i na świecie.

Szukamy osoby do nowo powstałego zespołu, która wniesie dużo dobrej energii i zapału do tworzenia i obsługi social mediów. Poszukujemy osoby, która ma dużo kreatywnych pomysłów, odnajdzie się w pracy w niedużym zespole i która będzie mogła rozwijać się razem ze wzrostem naszego działu czerpiąc z tego satysfakcję.

Przyszłe zadania:

  • aktywna obsługa kanałów SM – Facebook, Instagram i LinkedIn – tworzenie treści,
  • ścisła współpraca z zespołem e-commerce oraz działem handlowym firmy,
  • planowanie i prowadzenie płatnych kampanii typu social ads – Facebook i Instagram,
  • opracowywanie strategii podejmowanych działań i mediaplanów odpowiadających potrzebom kampanii,
  • planowanie i kontrolowanie kosztów kampanii, monitorowanie realizacji założonych wskaźników efektywności oraz optymalizowanie kampanii,
  • bieżąca analiza przeprowadzonych kampanii oraz prezentowanie wyników i wniosków.

Oczekujemy:

  • doświadczenia w prowadzeniu mediów społecznościowych i płatnych kampanii typu social ads,
  • lekkiego pióra, umiejętności tworzenia contentu na kanały social media,
  • praktycznej umiejętności tworzenia i optymalizowania kampanii na Facebooku i Instagramie,
  • komunikatywności i wychodzenia z własną inicjatywą w podejmowaniu działań.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • prywatną opiekę medyczną oraz pakiet ubezpieczeń grupowych,
  • pracę w młodym, pełnym energii zespole ludzi,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Dokumenty zawierające cv i list motywacyjny prosimy kierować za pomocą przycisku aplikuj z dopiskiem miejsca pracy.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy