Młodszy Specjalista ds. Social Media

W.KRUK S.A.

W.KRUK S.A.

Pilotów 10

Prądnik Czerwony

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Implementacja strategii komunikacji marki w kanałach social media,

  • Koordynacja działań agencji social media,

  • Zarządzanie bazą packshotów,

  • Udział w tworzeniu Newletterów (content marketing),

  • Wsparcie działań wizerunkowych w e-sklepie,

  • Bieżące monitorowanie i raportowanie efektywności działań.

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale marketingu lub agencji interaktywnej,

  • Wykształcenie wyższe (preferowane dziedziny: dziennikarstwo, marketing, PR, psychologia, socjologia, media),

  • Praktyczna znajomość prowadzenia kampanii na portalach społecznościowych: Facebook, Instagram, Pinterest, YouTube,

  • Znajomość bieżących trendów marketingowych oraz Fashion,

  • Doskonała znajomość języka polskiego w mowie i piśmie, tzw. lekkie pióro,

  • Wysoka komunikatywność i kultura osobista,

  • Zaangażowanie w wykonywane zadania,

  • Rzetelność, dobra organizacja pracy, chęć rozwoju,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

To oferujemy

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Zatrudnienie na pełen etat w ramach umowy o pracę,

  • Rozwój osobisty w zespole najstarszej polskiej marki jubilerskiej,

  • Narzędzia niezbędne do efektywnego wykonywania zadań,

  • Atrakcyjne zniżki na zakup produktów firmowych,

  • Dofinansowanie do karty MultiSport,

  • Opiekę Medyczną na preferencyjnych warunkach.

  • Miłą atmosferę pracy w nowoczesnym biurze.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

W.KRUK S.A.

W.KRUK jest najstarszą marką jubilerską w Polsce. Istnieje od 1840 roku. Nasza historia to nasza duma i najważniejsze dziedzictwo. W ponad 140 salonach firmowych na terenie całego kraju W.KRUK oferuje najwyższej jakości złotą i srebrną biżuterię, brylanty, kamienie szlachetne oraz autorskie kolekcje, inspirowane najnowszymi trendami w modzie.

Przewiń do profilu firmy