Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Social Media

Unilink S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne prowadzenie profilu firmowego na Facebook’u i LinkedIn,

  • opieka nad grupą zamkniętą na Facebook’u, tworzenie treści oraz kontakt z użytkownikami,

  • pisanie drobnych tekstów oraz opisów na strony internetowe Grupy i obsługa CMS,

  • realizacja kampanii wizerunkowych a także marketingowych z nastawieniem na pozyskanie klientów,

  • współpraca z agencjami reklamowymi w zakresie realizacji kampanii ogólnopolskich,

  • odpowiedzialność za przygotowywanie materiałów mających na celu wsparcie sprzedaży,

  • samodzielna realizacja wewnątrzfirmowych projektów marketingowych,

  • odpowiedzialność za tworzenie angażującego kontentu na potrzeby komunikacji wewnętrznej,

  • zarządzanie budżetem projektowym,

  • przygotowywanie analiz i raportów marketingowych.

Nasze wymagania

  • min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • wykształcenie min. średnie, najchętniej z obszaru marketingu, zarządzania lub nowoczesnych mediów,

  • praktyczna znajomość managera reklam na Facebook’u – mile widziane umiejętności m.in. optymalizacji profilu, konfiguracji piksela remarketingowego i konfiguracji menagera zdarzeń,

  • umiejętność pracy z dowolnym programem graficznym umożliwiającym przygotowywanie materiałów na potrzeby social media – warunek konieczny,

  • doświadczenie w realizacji projektów mających na celu wzrost sprzedaży,

  • swobodne posługiwanie się pakietem MS Office,

  • wysoka komunikatywność oraz orientacja na cel,

  • kreatywność, samodzielność, zmysł myślenia analitycznego,

  • mile widziane będzie doświadczenie w pracy w branży finansowej lub ubezpieczeniowej.

To oferujemy

  • możliwość zdobycia doświadczenia w firmie będącej liderem rynku multiagencji ubezpieczeniowych, ze spółkami na terenie Europy Środkowej i Wschodniej,

  • twórczą, nieformalną atmosferę pracy w dynamicznym, kreatywnym zespole z ludźmi pełnymi pasji i zaangażowania,

  • dostęp do benefitów pracowniczych (pakiet medyczny, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe),

  • wyjazdy integracyjne,

  • stabilne zatrudnienie/współpraca w pełnym wymiarze godzin, w centrali firmy w Raszynie (biuro na granicy Warszawy i Raszyna, tuż przy południowej obwodnicy)

  • dowolna forma współpracy (umowa o pracę, kontrakt B2B, umowa zlecenie).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

Wiodący dystrybutor ubezpieczeń w Polsce, posiadający w ofercie produkty 40 Towarzystw Ubezpieczeniowych, operujący ogólnopolską siecią sprzedaży ponad 14.000 Agentów.

Przewiń do profilu firmy