Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Spedycji Lotniczej

Yusen Logistics (Polska) Sp. z o.o.

ks. Jerzego Popiełuszki 17

Kąty Wrocławskie

Twój zakres obowiązków

  • Kontakt z klientem i oddziałami firmy na całym świecie

  • Realizacja przesyłek lotniczych w imporcie i/lub eksporcie

  • Przygotowywanie ofert handlowych

  • Wystawianie faktur

  • Pozostałe czynności związane z realizacją przesyłek

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość języka angielskiego zarówno w mowie jak i piśmie - praca w środowisku anglojęzycznym

  • Znajomość obsługi komputera (głównie aplikacje z pakietu MS Office – Excel, Word, Outlook)

  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, dokładność i odpowiedzialność

  • Gotowość do dalszej nauki

Mile widziane

  • Znajomość zagadnień z zakresu frachtu lotniczego

To oferujemy

  • Wiedza i wsparcie niezbędne do pracy na tym stanowisku

  • Umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • Wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji

  • Praca w młodym i dynamicznym zespole

  • Możliwość rozwoju

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • dodatkowy urlop

  • LinkedIn Learning

  • ubezpieczenie NNW dla dzieci

Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie CV wraz z oczekiwaniami finansowymi (prosimy o podanie kwoty brutto w treści CV lub wiadomości) klikając w poniższy przycisk „Aplikuj”.

Yusen Logistics (Polska) Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, jesteśmy oddziałem japońskiej grupy transportowo-logistycznej NYK o ponad 130-letniej historii. Jako część globalnej organizacji oferujemy kompleksowe zarządzanie łańcuchem dostaw

Przewiń do profilu firmy