Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. spedycji

DTS Transport Sp. z o.o.O firmie

  • Lublin, lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)
DTS Transport jesteśmy liderem w branży TSL. Od prawie 20 lat świadczymy kompleksowe usługi transportowe oraz montażowe. To, co nas wyróżnia to zaangażowanie i chęć ciągłego doskonalenia, dzięki czemu zaufało nam szereg klientów z branży meblowej, budowlanej, RTV/AGD.

DTS Transport to ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, by spełnić oczekiwania klientów i świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Dołącz do Naszego zespołu, a my przywitamy Cię – z przyjemnością!

Do naszego zespołu poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • planowanie pracy zespołów dostawczych
  • monitorowanie i kontrola realizacji zleceń transportowych
  • budowanie długofalowej współpracy z przewoźnikami oraz klientami
  • rozwiązywanie bieżących problemów związanych z przewozem towarów
  • współpraca z magazynem

Oczekujemy:

  • komunikatywności
  • dobrej organizacji pracy własnej
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • doświadczenia w branży transportowej - mile widziane

Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Codzienne wsparcie zespołu
    • Niezbędne narzędzia pracy
    • Opiekę medyczną
    • Możliwość korzystania z pakietu socjalnego
    • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego

Dołącz do nas!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy