Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Spedycji

LOCOTRANSSPED Sp. Z O.O.O firmie

LOCOTRANSSPED Sp. Z O.O.

Storrady-Świętosławy 1A

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz odpowiadać za monitorowanie oraz udział w procesie planowania, organizacji procesu transportowego w tym zawiera się bieżąca kontrola, awizacje oraz obsługa ładunków za pomocą platform logistycznych,

  • Zajmiesz się bieżącym kwotowaniem zapytań kontrahentów,

  • Skupisz się również na pozyskiwaniu nowych partnerów oraz kontrahentów w Polsce oraz w Europie,

  • Będziesz przygotowywał oferty biznesowe, wyceny oraz zajmiesz się kwotacją zleceń spot-owych

  • Zadbasz o budowanie długofalowej współpracy z podwykonawcami,

  • Skupisz się na realizacji celów oraz planów zespołowych,

Podział czasu pracy
50%

Pozyskiwanie nowych zleceń transportowych

50%

Bieżącą obsługa realizowanych zleceń transportowych

Nasze wymagania

  • Swobodnie posługujesz się językiem angielskim i/lub niemieckim,

  • Zaangażowanie, lojalność, chęć zostania z nami na długo to Twój cel,

  • Łatwo nawiązujesz kontakty i budujesz relacje,

  • Dobrze organizujesz własną pracę i wykonujesz ją odpowiedzialnie,

  • Posiadasz wysoko rozwiniętą orientację na cel oraz wynik,

  • Pasja, pomysłowość oraz chęć rozwoju,

Mile widziane

  • Doświadczenie w zakresie transportu i/lub sprzedaży B2B i/lub budowy relacji biznesowych z klientami/partnerami.

To oferujemy

  • Ambitną pracę przy innowacyjnym projekcie,

  • Możliwość samorealizacji oraz rozwoju osobistego,

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespół,

  • Ciekawy pakiet benefitów to dodatek dla każdego,

  • Fajne biuro, dobrą kawę i świeże owoce.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

Nasz zespół Locotranssped poszukuje kreatywnych osób, które chcą wykorzystać swój potencjał, zaangażowanie oraz wiedzę w codziennej pracy.Wspólnie z nami, możesz uczestniczyć w budowie oraz rozwoju zespołu spedycji międzynarodowej w naszym biurze. Jeśli uważasz, że jesteś już dalej w swojej karierze, wyślij aplikacje a na pewno zaproponujemy Tobie nowe i ciekawe możliwości rozwoju.

Przewiń do profilu firmy