Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Spedycji / Zespół Operacyjny

LOCOTRANSSPED Sp. Z O.O.O firmie

  • Baraniaka 88C, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

LOCOTRANSSPED Sp. Z O.O.

Baraniaka 88C

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i bieżąca realizacja zleceń transportowych,

  • Organizowanie oraz nadzór nad przebiegiem procesu transportowego dla klientów kontraktowych,

  • Kontakt z podwykonawcami oraz budowanie trwałych relacji biznesowych zapewniających zasoby operacyjne dla zespołu,

  • Udział w nowych oraz bieżących projektach logistycznych, również w projektach intermodalnych,

  • Zapewnienie najwyższej jakości obsługi kontrahentów.

Nasze wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w mowie oraz piśmie,

  • Pozytywne nastawienie do pracy i ludzi,

  • Dobra organizacja pracy własnej przy nastawieniu na cel i efektywne rozwiązywanie problemu,

  • Odpowiedzialność za powierzone zadania,

  • Zainteresowanie branżą TSL,

  • Niestandardowe pomysły, perfekcja, kreatywne i ambitne cele to ważny element naszych oczekiwań.

Mile widziane

Doświadczenie w spedycji międzynarodowej lub transporcie.

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia przy ciekawych, ambitnych i pełnych wyzwań zadań,

  • Program wdrożenia dzięki któremu spedycja nie będzie miała przed Tobą żadnych tajemnic,

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Możliwość dalszego rozwoju i awansu,

  • System premii miesięcznych, kwartalnych oraz rocznych,

  • Pracę w zgranym zespole i bardzo przyjaznej atmosferze,

  • Atrakcyjny pakiet benefitów: karta Multisport, pakiet Medicover, dodatkowe ubezpieczenie grupowe,

  • Fajne biuro, dobrą kawę i świeże owoce.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Od 10 lat dostarczamy naszym klientom efektywne rozwiązania w zakresie transportu i logistyki, zapewniając rozwiązania dla globalnych łańcuchów dostaw. Zapewniamy codzienny serwis logistyczny dla ponad 7000 kontrahentów w całej Europy. Jeśli nie znasz naszej organizacji, przekonaj się jakie wartości są dla nas najważniejsze i dołącz do naszego zespołu specjalistów.

Przewiń do profilu firmy

Dlaczego Warto z Nami Pracować?

  • Będziesz mieć szansę wdrażania rozwiązań drogowe oraz intermodalne dla klientów kontraktowych,

  • Będziesz mieć realny wpływ na swój rozwój oraz na budowę nowego zespołu operacyjnego,

  • Otrzymasz wsparcie działu handlowego oraz customer service którzy pomogą Tobie w codziennych obowiązkach.