Oferta pracy

Młodszy/Specjalista ds. Sprawdzania Umów

PKO Leasing S.A.O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • kontrolujesz poprawność umów leasingu,

  • kontrolujesz i realizujesz płatności za środki trwałe,

  • obsługujesz proces fakturowania umowy – wystawiasz faktury na Wstępne Opłaty Leasingowe,

  • wspierasz Sieć Sprzedaży w obszarze dokumentacji leasingowej,

  • weryfikujesz poprawność i kompletność przyjętych zabezpieczeń do umów leasingu,

  • zakładasz e-portale Klientów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,

  • doświadczenie w obszarze wsparcia operacyjnego (mile widziane),

  • dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel i MS Word,

  • samodzielność i odpowiedzialność,

  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,

  • dobra organizacja i umiejętność pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę w jednej z najlepszych firm leasingowych należącej do Grupy Kapitałowej Największego Banku w Polsce,

  • możliwość zdobycia atrakcyjnego doświadczenia zawodowego i rozwoju osobistego,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, kwalifikacji wraz z systemem motywacyjnym uzależnionym od realizacji celów zespołowych,

  • możliwość korzystania z pakietu socjalnego: opieka medyczna, pakiet Multisport, Pracowniczy Program Emerytalny.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • aplikacja treści audio

  • działania wellbeingowe

PKO Leasing S.A.

Dbamy o to, aby każdy dzień w pracy był dla Ciebie dobry.

Tworzymy pozytywną atmosferę, doceniamy efektywną współpracę, szanujemy Twój czas prywatny.

Przewiń do profilu firmy

Co się stanie, po kliknięciu "APLIKUJ"?

Jeśli Twoja aplikacja wzbudzi nasze zainteresowanie, rekruter zadzwoni do Ciebie,

żeby umówić się na rozmowę rekrutacyyjną. Do usłyszenia!