Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy specjalista ds. sprawozdawczości finansowej

Grupa LOTOS S.A.O firmie

  • Elbląska 135, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Grupa LOTOS S.A.

Elbląska 135

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • udział w przygotowaniu jednostkowych i skonsolidowanych sprawozdań finansowych

  • weryfikacja i uzgadnianie danych w pakietach konsolidacyjnych

  • uzgadnianie transakcji wewnątrzgrupowych w ramach Grupy Kapitałowej na potrzeby sprawozdawcze

  • udział w procesie konsolidacji danych finansowych

  • udział w przygotowaniu narzędzi raportowych

  • przygotowywanie analiz i raportów w zakresie sprawozdawczości jednostkowej i skonsolidowanej dla kadry zarządzającej

  • realizacja zadań związanych ze sprawozdawczością do instytucji zewnętrznych

  • udział w projektach realizowanych przez Biuro Sprawozdawczości

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe magisterskie, preferowane: ekonomiczne, finansowe, matematyczne

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku związanym z analizą i raportowaniem danych lub księgowością

  • znajomość zasad rachunkowości, mile widziana znajomość MSSF

  • bardzo dobra, praktyczna znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)

  • znajomość obsługi systemu SAP będzie dodatkowym atutem

  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne i numeryczne

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • doskonała organizacja pracy oraz umiejętność pracy pod dużą presją czasu

  • rzetelność, skrupulatność i terminowość w działaniu

  • umiejętność współpracy w zespole

  • samodzielność i wysoka motywacja do pracy oraz ciągłego uczenia się

To oferujemy

  • interesująca i odpowiedzialna praca w ciekawym, dynamicznym obszarze naszej organizacji

  • praca w sprawozdawczości dużej Grupy Kapitałowej

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji na stanowisku pracy

  • atrakcyjny pakiet Benefitów: - opieka medyczna i dentystyczna, dofinansowanie do wypoczynku, premia roczna, nagrody specjalne, ubezpieczenie grupowe z funduszem inwestycyjnym opłacane przez pracodawcę- Akademia LOTOS, szkolenia, programy rozwojowe, kultura dzielenia się wiedzą, dofinansowanie do studiów oraz nauki języków obcych- możliwość zakupu Karty MultiSport i OK System, zniżki na stacjach paliw LOTOS- firmowe sekcje sportowe, m.in.: sekcja siatkarska, żeglarska, tenisa ziemnego, piłki nożnej, kręgli, szachów oraz LOTOS Running Team

  • współpraca z wysokiej klasy specjalistami w branży naftowej

Naj nie bierze się znikąd. Za sukcesem Grupy LOTOS stoi sztab specjalistów, pełne pasji zespoły i zaangażowani pracownicy. Dzięki najnowocześniejszym instalacjom w Europie nasza firma przerabia ponad 10 mln ton ropy rocznie. Jesteśmy liderem branży paliwowej, dbamy o bezpieczeństwo energetyczne naszego kraju, jako jeden z najlepszych pracodawców w Polsce cenimy wiedzę i doświadczenie każdego pracownika. Zostań częścią firmy, która naprawdę ma znaczenie.

Przewiń do profilu firmy