Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy specjalista ds. sprawozdawczości finansowej

PKF BPO Sadowska – Malczewska Sp. k.

  • Lipowa 4a, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Lipowa 4a

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • analiza i weryfikacja poprawności raportowanych danych

  • przygotowywanie jednostkowych pakietów konsolidacyjnych,

  • przygotowywanie sprawozdań finansowych zgodnie z MSSF,

  • współpraca z audytorem w trakcie trwania audytu finansowego.

  • przygotowywanie raportów i analiz.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: rachunkowość, finanse, podatki),

  • minimum roczne doświadczenie w księgowości,

  • Bardzo dobra znajomość Excel (zaawansowana znajomość formuł, pivot),

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (kontakt z klientem).

Mile widziane

  • znajomość VBA, Power Querry.

To oferujemy

  • elastyczny wybór formy zatrudnienia

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30 - 16.30

  • niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon

  • pełne wsparcie merytoryczne

  • możliwości rozwoju i awansu

  • szkolenia oraz dofinansowanie kursów/studiów/egzaminów państwowych

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • program rekomendacji pracowników

  • Multisport

  • Dofinansowanie do okularów

  • Świadczenia urlopowe

  • Elastyczny wybór formy zatrudnienia

  • Dodatkowe diety do delegacji służbowej

Etapy rekrutacji
1

Wysłanie aplikacji w języku polskim poprzez "Aplikuj"

2

Weryfikacja CV oraz kontakt z wybranymi kandydatami

3

Zaproszenie na rozmowę rekrutacyjną

4

Informacja o statusie rekrutacji - końcowa decyzja

Dołącz do nas

Pierwszym etapem rekrutacji jest wysłanie aplikacji w języku polskim zawierającej CV za pośrednictwem przycisku aplikowania. Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

W przypadku rekrutacji, w ramach której może dojść do zatrudnienia na podstawie umowy o pracę przesłanie do Administratora danych osobowych w zakresie szerszym, niż określony w art. 22 (1) Kodeksu pracy (tj. imię (imiona) i nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe wskazane przez taką osobę, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia), stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Administratora w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę możną wycofać w dowolnym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofanie.

PKF BPO Sadowska-Malczewska Sp.k. jest częścią Grupy PKF Consult. PKF jest polską firmą należącą do międzynarodowej sieci PKF International. W ramach spółki realizujemy usługi księgowe oraz kadrowo-płacowe dla Klientów polskich oraz międzynarodowych. Dołącz do nas i rozwijaj się razem z nami!

Przewiń do profilu firmy