Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Sprawozdawczości Finansowej

Rawlplug

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie w zakresie sporządzania jednostkowych sprawozdań finansowych według MSR/MSSF ( w tym raportów na potrzeby GUS, NBP);

  • wsparcie w przeprowadzaniu procesu uzgodnień sald i obrotów pomiędzy spółkami powiązanymi;

  • współpraca w procesie zamykania miesiąca;

  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi.

Nasze wymagania

  • student V roku lub absolwent studiów o profilu ekonomicznym;

  • roczne doświadczenie zawodowe w księgowości lub w dziale sprawozdawczości finansowej;

  • mile widziana znajomość Międzynarodowych Standardów Rachunkowości (MSR/MSSF);

  • mile widziana znajomość systemu SAP FI;

  • znajomość jęz. angielskiego na poziomie komunikatywnym;

  • znajomość MS Excel;

  • entuzjazm, zaangażowanie i pozytywne nastawienie.

To oferujemy

  • rozwój kompetencji zawodowych przez m.in. udział w szkoleniach stacjonarnych i wyjazdowych, językowych;

  • bezpieczeństwo i stabilność zatrudnienia – umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;

  • stabilne miejsce pracy w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji i dynamicznym rozwoju;

  • prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe;

  • przyjazny system wynagradzania (stała pensja i premia).

Rawlplug

Rawlplug od 100 lat ekspertem w branży zamocowań - to znaczy, że projektujemy i produkujemy uznane na świecie systemy zamocowań, elementy złączne i narzędzia. Dzięki nim możesz wygodnie obejrzeć mecz na stadionie Wembley w Londynie, znaleźć się szybko na dowolnym piętrze wieżowca Burj Khalifa w Dubaju, czy delektować się muzyką w najlepszych warunkach odsłuchowych Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu. Zobacz więcej na rawlplug.com

Przewiń do profilu firmy