Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Sprawozdawczości i Obsługi Umów

Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o.

  • Piekary 19, Stare Miasto, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Piekary 19

Stare Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Ewidencjonowanie zawartych umów pożyczkowych;

  • Przygotowywanie sprawozdań miesięcznych, kwartalnych i rocznych do Menadżerów Finansowych;

  • Wystawianie Zaświadczeń o udzielonej pomocy de minimis;

  • Ewidencjonowanie udzielonej pomocy de minimis w aplikacji Shrimp;

  • Wystawianie harmonogramów po wypłacie środków z pożyczki;

  • Przygotowywanie statystyk na potrzeby Dyrekcji FP oraz Zarządu;

  • Obsługa projektu JESSICA, m.in. w zakresie przygotowywania aneksów umów dla pożyczkobiorców, cyklicznego przeprowadzania kontroli realizacji umów.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe – mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy administracyjno-biurowej;

  • Wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: Finanse/Finanse i Rachunkowość, Bankowość, Ekonomia, Administracja;

  • O pracę mogą również ubiegać się studenci 5. roku studiów;

  • Komunikatywność, skrupulatność, dokładność, samodzielność;

  • Umiejętność pracy w grupie;

  • Umiejętność: logicznego redagowania tekstów, obsługi komputera (MS Office, w szczególności Excel);

  • Mile widziane czynne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznym, młodym i rozwijającym się zespole;

  • Pracę przy obsłudze projektów współfinansowanych ze środków UE;

  • Stabilne zatrudnienie w Poznaniu (ul. Piekary 19), w ramach umowy o pracę na pełen etat;

  • Możliwość wszechstronnego rozwoju, praca w zespole specjalistów.

O nas

W związku z dynamicznym rozwojem Wielkopolskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o., dział Fundusz Pożyczkowy poszukuje osoby do pracy na stanowisku Młodszej Specjalistki/Młodszego Specjalisty w Zespole ds. Sprawozdawczości, zajmującym się bieżącym ewidencjonowaniem zawartych umów pożyczkowych, a także regularnym sprawozdawaniem do Instytucji Nadrzędnych.

Fundusz Pożyczkowy w ramach Inicjatywy jeremie2 współfinansowanej z Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020 udziela pożyczek mikro, małym i średnim przedsiębiorstwom z województwa wielkopolskiego, a także zajmuje się obsługą takich Instrumentów Finansowych jak Pożyczka Płynnościowa dla przedsiębiorców dotkniętych negatywnymi skutkami COVID-19 oraz pożyczek udzielonych w ramach projektu JESSICA.

WARP Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych jedynie z wybranymi kandydatami. Zakwalifikowani kandydaci zostaną powiadomieni telefonicznie o terminie rozmowy.