Młodszy Specjalista ds. Sprawozdawczości Statutowej w Zespole Sprawozdawczości Grupy - umowa na zastępstwo

Bank Gospodarstwa KrajowegoO firmie

Rekrutacja zdalna

Bank Gospodarstwa Krajowego

Aleje Jerozolimskie 7

Warszawa

BGK to państwowy bank rozwoju - centrum kompetencyjne w finansowaniu projektów infrastrukturalnych, eksportu, spółek komunalnych i samorządów. Dzięki naszej unikalnej roli we wspieraniu wzrostu ekonomicznego Polski, oferujemy możliwość rozwoju zawodowego w jedynej takiej organizacji w Polsce, pobudzającej przedsiębiorczość i podnoszącej jakość życia Polaków. Zapewniamy stabilne zatrudnienie w  rozwijającym się i nowoczesnym banku z tradycjami, a także atrakcyjny pakiet szkoleń oraz świadczeń socjalnych.

Odpowiedzialność i zadania:

  • Wsparcie w zakresie przygotowania statutowych sprawozdań finansowych BGK oraz Grupy Kapitałowej BGK (zgodnie z MSR/MSSF)
  • Sporządzanie pojedynczych arkuszy, zestawień pomocniczych, prezentacji w ramach sprawozdawczości finansowej Grupy Kapitałowej BGK
  • Pomoc w bieżących zadaniach Zespołu

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: finanse, bankowość, ekonomia
  • Znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, PowerPoint)
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego wystarczająca do rozumienia dokumentów biznesowych
  • Zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Entuzjazm, zaangażowanie i pozytywne nastawienie

U nas możesz liczyć na:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na zastępstwo
  • Ubezpieczenie na życie
  • Pracowniczy Program Emerytalny oraz Świadczenie z ZFŚS
  • Atrakcyjny system wynagradzania i premiowy
  • Opieka medyczna Lux Med
  • Karta MultiSport
  • Elastyczne godziny pracy i praca zdalna
  • Doskonała lokalizacja biura (centrum)
  • Płatny Program Poleceń Pracowników
  • Sekcje sportowe np. piłka nożna, biegi, narciarstwo, rowery, żeglarstwo, taniec
  • Program wolontariatu pracowniczego z godzinami wolnymi na jego realizację
  • Owocowe dni

Prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj

  • Oferta powinna zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji
  • Zastrzegamy możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy