Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży B2B

GF Corp Sp. z o.o. sp. k.O firmie

  • Jana Długosza 42-46, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

GF Corp Sp. z o.o. sp. k.

Jana Długosza 42-46

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klienta B2B zgodnie z przyjętymi standardami,

  • budowanie nowych relacji biznesowych,

  • przygotowywanie ofert handlowych,

  • raportowanie wyników,

  • wyjazdy służbowe oraz uczestnictwo w targach branżowych,

  • udział w projektach realizowanych przez Dział Sprzedaży B2B.

Nasze wymagania

  • znajomość języka angielskiego oraz niemieckiego pozwalająca na swobodną komunikację,

  • znajomość obsługi komputera i programów biurowych (arkusz kalkulacyjny, edytor tekstu),

  • pozytywne nastawienie i orientacja na wyniki,

  • skrupulatność, terminowość, obowiązkowość,

  • umiejętność pracy pod presją czasu.

  • Dodatkowym atutem będzie: prawo jazdy kat. B, praktyczna znajomość technik sprzedaży, zainteresowanie airsoftem, militariami, wojskowością.

To oferujemy

  • pracę w firmie o pozycji lidera na rynku,

  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach organizacji,

  • pracę zdalną,

  • pracę w młodym zgranym zespole oraz otwartą i przyjazną atmosferę,

  • dofinansowanie karty Multi Sport, posiłków pracowniczych oraz pakiet medyczny,

  • zniżki pracownicze w sklepie Gunfire,

  • umowę o pracę.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • dofinansowanie do posiłków