Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy specjalista ds. sprzedaży

NIBE BIAWAR sp. z o.o.

aleja Jana Pawła II 57

Leśna Dolina

Białystok

Twój zakres obowiązków

  • współpraca i utrzymywanie kontaktów z klientami,

  • przyjmowanie zamówień i nadzór nad ich realizacją, uzgadnianie dostaw,

  • przygotowywanie dokumentów sprzedażowych,

  • współpraca w zespole sprzedażowym i z innymi działami firmy,

  • dokonywanie bieżących raportów,

  • realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (techniczne, ekonomiczne),

  • umiejętność analitycznego myślenia,

  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (praca od poniedziałku do piątku),

  • system premiowy,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, szkolenia produktowe,

  • pracę w przyjaznej atmosferze,

  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych (bonusy świąteczne, pożyczki),

  • dofinansowanie do karty sportowej,

  • możliwość zakupu produktów w promocyjnych cenach (Sklep firmowy),

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne