Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży

  • Bielsko-Biała, śląskie
  • Specjalista
  • 24.10.2018
  • Ważna jeszcze 9 dni (do 23.11.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top
    BNP Paribas Group Service Center S.A.obecnie poszukuje osób na stanowisko:
    Miejsce pracy: Bielsko-Biała

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy
    • pakiet szkoleń oraz mentoring na każdym etapie pracy
    • możliwość dalszego rozwoju zawodowego
    • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych:
    • opieka medyczna Luxmed,
    • karta Multisport,
    • ubezpieczenie grupowe, i inne.

    Zadania:

    • aktywna sprzedaż produktów bankowych
    • doradztwo w zakresie doboru produktu dla Klienta
    • nawiązywanie i budowanie pozytywnych relacji z Klientem
    • bieżąca analiza wyników osiąganych w punkcie sprzedaży

    Wymagania:

    • gotowość do pracy w systemie 10-12 godzinowym, również w wybrane weekendy
    • zaangażowanie i ukierunkowanie do osiągania założonych celów
    • gotowości do nauki i zdobywania wiedzy z zakresu bankowości
    • umiejętność budowania pozytywnych relacji z Klientem
    • doświadczenie w pracy w sprzedaży lub obsłudze klienta będzie mile widziane
    • wykształcenie min. średnie

    Zainteresowane osoby, zapraszamy do wysłania swojej aplikacji. Prosimy o zamieszczenie w niej poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych, U. nr 133 poz. 833).