Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista ds. sprzedaży - branża medyczna

HURTOWNIA FARMACEUTYCZNA MEDIFARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • aktywne poszukiwanie i nawiązywanie kontaktów z klientami na powierzonym terenie (grupa docelowa to: przychodnie Nzoz, gabinety stomatologiczne, domy opieki, domy pomocy, prywatne kliniki i szpitale, klienci instytucjonalni, przemysł),

  • ofertowanie w odpowiedzi na bieżące potrzeby klientów,

  • praca w terenie w oparciu o bazy klientów.

  • umawianie spotkań, planowanie wizyt,

  • realizacja planów sprzedażowo-promocyjnych,

  • raportowanie pracy terenowej oraz biurowej,

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Nasze wymagania

  • mile widziane minimum roczne doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego,

  • znajomość branży szeroko pojętej higieny, dezynfekcji, środków czystości, materiałów jednorazowego użytku, będzie dodatkowym atutem

  • otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

  • systematyczność i rzetelność w wywiązywaniu się z podjętych obowiązków,

  • determinacja w osiąganiu celu oraz chęć samodoskonalenia i zdobywania wiedzy,

  • prawo jazdy kat. B,

  • umiejętność obsługi komputera, znajomość pakietu MS Office,

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin.

  • Możliwość zdobycia doświadczenia.

  • Przyjazne środowisko pracy.

  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie.

  • Dofinansowanie do pakietu OkSystem (zajęcia sportowe).

HURTOWNIA FARMACEUTYCZNA MEDIFARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Medifarm to dynamicznie rozwijająca się hurtownia farmaceutyczna z siedzibą w Tychach obsługująca klientów na terenie całego kraju od 2013 roku. Należymy do grupy Anmar, działającej w sektorze medycznym od 2002r. Zostaliśmy uhonorowani prestiżowym wyróżnieniem w rankingu „Diamenty Forbes 2020”. Wysoko wykwalifikowana kadra oraz szeroki asortyment sprawiają, iż dostarczamy markowe produkty najwyższej jakości, gwarantując bezpieczeństwo pacjentów i personelu medycznego w placówkach państwowych i prywatnych. Redystrybuujemy produkty w oparciu o system zarządzania jakością, prawo farmaceutyczne oraz dobre praktyki dystrybucyjne.

Przewiń do profilu firmy

Warto do nas dołączyć ponieważ:

  • Jesteśmy hurtownią o stabilnej pozycji na rynku - jeśli szukasz dobrych warunków pracy oraz spokojnej i przyjaznej atmosfery – u nas możesz na nią liczyć,

  • Nasze portfolio gwarantuje różnorodność i realną możliwość nauki. Bogaty wachlarz produktów obejmuje m.in. żywienie kliniczne, leki dożylne, płynoterapię, dezynfekcję, a także wyroby medyczne. Każdy dzień uczy czegoś nowego i przynosi nowe wyzwania,

  • Stawiamy na rozwój firmy i pracowników: wdrażamy kolejne produkty i rośniemy jako organizacja, co dla naszych pracowników oznacza możliwość rozwoju zawodowego i osobistego.