Ta oferta pracy jest nieaktualna od 41 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-04-17

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Miejsce pracy: Bydgoszcz
GP/2017/10/AG
Czy wiedziałeś, że Pracuj.pl to lider w swojej kategorii, wykorzystujący nowoczesne technologie informatyczne, zaawansowane algorytmy online, business intelligence oraz big data, aby dostarczyć Klientom biznesowym najskuteczniejsze na rynku produkty online związane z rekrutacją pracowników?

Czy wiedziałeś, że ponad 400 osób pracuje nad tym, aby serwis Pracuj.pl dostarczał użytkownikom najlepiej dopasowane do nich oferty pracy, a firmom aplikacje najlepiej dopasowanych do nich kandydatów?

Czy wiedziałeś, że produkty, które kupują od nas Klienci biznesowi, to różnorodne rozwiązania online, które powstają dzięki pracy prawie 100 osób odpowiedzialnych za analitykę internetową, user experience, projektowanie, programowanie, rozwój naszych systemów i zaawansowanych algorytmów w serwisie Pracuj.pl?

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie Środkowej i oprócz serwisu Pracuj.pl, jesteśmy także właścicielem innych biznesów związanych z rozwojem zaawansowanych rozwiązań „software as a service” (SAAS). Chcesz dowiedzieć się więcej na nasz temat?
Wejdź na www.grupapracuj.pl.

CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ?

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie: podstawa + prowizja uzależniona od wyników (prowizja bez górnej granicy)
  • konkursy dla handlowców – możliwość zgarnięcia dodatkowej premii
  • swobodę działania – lubimy kreatywnych, skutecznych ludzi ;)
  • program integracji sportowej – wystarczą 2 osoby z firmy (dowolna dyscyplina sportu)
  • niezbędne narzędzia do pracy: komputer, telefon
  • opiekę medyczną
  • dofinansowanie nauki języków obcych (angielski lub rosyjski)
  • budżet na szkolenia i konferencje
  • wyjazdy i eventy integracyjne
  • owocowe poniedziałki, duży wybór kaw i herbat, zioła
    na legalu ;)

SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE, JEŚLI CECHUJE CIĘ:

  • zainteresowanie nowymi technologiami
    i rozwiązaniami internetowymi
  • motywacja i zdolność szybkiego uczenia się
  • minimum rok doświadczenia w aktywnej sprzedaży
    do Klientów biznesowych
  • chęć rozwoju i kreatywne myślenie
  • optymistyczne podejście do świata i ludzi
  • umiejętność pozyskiwania nowych Klientów i budowy
    długofalowych relacji
  • prawo jazdy kategorii B

TWOJE PRZYSZŁE ZADANIA:

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów biznesowych i budowanie
    swojej bazy
  • sprzedaż produktów Pracuj.pl dedykowanych firmom
  • monitoring i analiza rynku pod kątem szans sprzedażowych
  • przygotowanie ofert handlowych
  • bieżąca i bezpośrednia obsługa Klientów
    (poprzez kontakt mailowy, telefoniczny oraz spotkania)
  • budowanie relacji z klientami opartych o partnerską współpracę

Administratorem danych jest Grupa Pracuj sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 68. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji i mogą być udostępniane do innych spółek z grupy kapitałowej. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

bottom
Właścicielem Pracuj.pl jest
grupa_pracuj

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się