Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista ds. sprzedaży e-commerce

Diagnosis S.A.O firmie

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie realizacji zamówień internetowych,

  • e-mailowa oraz telefoniczna obsługa klientów e-commerce,

  • aktualizacja produktów w sklepach internetowych,

  • tworzenie aukcji allegro, ebay, przygotowywanie raportów, zestawień.

Nasze wymagania

  • Nasz idealny kandydat:

  • zna podstawowe założenia branży e-commerce,

  • facebook i instagram to jego hobby,

  • posiada doświadczenie w prowadzeniu sklepu internetowego,

  • chce rozwijać swoje umiejętności i poszerzać kwalifikacje.

Mile widziane

  • znajomość jednego z języków: angielski, niemiecki lub francuski,

  • pojęcie o marketingu internetowym i promocji produktów,

  • znajomość programów graficznych.

To oferujemy

  • pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się spółce w segmencie zdrowie i uroda,

  • atrakcyjne i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • dużą niezależność i samodzielność na oferowanym stanowisku,

  • sympatyczną i nieformalną atmosferę w pracy.

Diagnosis S.A.

Firma DIAGNOSIS S.A. producent testów diagnostycznych OTC, wyrobów medycznych oraz suplementów diety az dystrybutor kosmetyków.

Przewiń do profilu firmy

Jeśli E-commerce nie ma przed Tobą tajemnic, masz doświadczenie w obsłudze zamówień oraz kontakcie z klientami, potrafisz podejmować samodzielnie decyzje i masz podstawowe pojęcie o marketingu internetowym?

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.